Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon félek hogy mi baj...

Nagyon félek hogy mi baj lehet kérlek írjatok! Lehet csak én agodom tul?

Figyelt kérdés

9+2napja menzeszeltem utoljára tegnap voltam dokinál nem lát semit se ciszta se terhessèg csakmmeg vastagodot mèhnyálka, de viszont azt mondta kezdjem ell,szedni a femibion 400_at de ez a vitamin terhesèg 13 hetètöl ajánlot.

Májusig nem jönn meg visza kell menem szerintetek mi lehet ?olvasok már anyi marhaságot hülyènek èrzem magam.



2016. ápr. 8. 08:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Min aggódsz? Nem kötekedni akarok, csak nem értem.

Ha azon, hogy esetleg mégis terhes vagy, csinálj egy tesztet (ha még nem csináltál). Ha valami nagyobb baj lenne a háttérben remélhetőleg mondott volna vmit a doki.

2016. ápr. 8. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést! 9 hét + 2 napja volt meg a menstruációd? Tehát már elmaradt?
2016. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Mikor menzeszeltél utoljára?

11 napja? Inkább úgy kérdezem a ciklusod hányadik napjában vagy? :)

Milyen vastag a méhnyálkahártyád?

2016. ápr. 8. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ha 9+2 napja, aza 11 napja menstruáltál és a dokid nem látott semmi extrát, nem tudom, mitől félsz...ha babát terveztek, javasolt szedni előtte vitamint, de legalább folsavat, elképzelhető, hogy olyan dolgok miatt ajánlotta a femibiont Neked a doki, amiről mi itt nem tudunk.


Gond, probléma nincs azzal, amit eddig leírtál, úgyhogy nyugi. Vagy fejtsd ki bővebben, miért aggódsz.

2016. ápr. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Csak anyit mondot hogy megvan vastagodva nem mondta milyen vastag ès február elejèn volt meg utoljára.
2016. ápr. 8. 08:40
 6/16 A kérdező kommentje:
Most látom milyen hülyèn irtam ki pontosan 9hete ès 2 napja.
2016. ápr. 8. 08:41
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi idő után se lát embriót szívveréssel, akkor vagy valami terhességre hasonlító betegséged van, vagy nagyon béna orvosod.

Keress fel egy másik orvost, de leginkább szonográfust. Ennyi idős terhességet hüvelyi UH-val már tisztán látni kellene.

Hadd tippeljek: sztk-s rendelés, az UH gépen meg még szovjet feliratok vannak?

2016. ápr. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Igen utolso tipped pontos.

Hát megemlitetem neki az is hoggy bô fehèrfolyasvan nem gomba nem fertözès erre be löki kora terhessèg nèl elöfordul akor döncsuk már ell hogy mivan ultrahangoz alig mond valamit mondom neki cisztát vagy valamit nem lát amitöl,nem jönn meg aszt mondja nincs semi rendesen nem tudta meg mondani mivan pontosan legláb írt volna fel valamit amitöl meg jönn nem,marha drága terhesvitamint,be mentem gyogyszertárba ègnek állt a hajam az árátol de eszembe juttot mivan ha tèleg van ott valami.

2016. ápr. 8. 09:34
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem csináltál tesztet???
2016. ápr. 8. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
(-.-)
2016. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!