Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 nappal ezelőtt voltam...

3 nappal ezelőtt voltam hüvelyi UH-n az orvos azt mondta "látta" hogy pár nap és menstruálni fogok. De még semmi. Lehet hogy mást látott? Vagy csak én agódom nagyon és megfog jönni?

Figyelt kérdés
2014. jún. 20. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
szerintem nem hiába tanult 10 évig, ennyit talán csak meg tud állapítani :) nem hinném hogy mást látott, talán csak az aggódás miatt késik, de késhet a fronttól is. Terhesség gyanúja?
2014. jún. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az orvos azt mondta nem vagyok terhes 1-2 nap és megjön. És persze látta is UH-n... Ennyi idő le érnie vagy én nem értem.. :/
2014. jún. 20. 22:37
 3/5 anonim ***** válasza:

Három eset lehet bár nem vagyok nőgyógyász:

1. valószínűleg nem látott megtermékenyült petesejtet viszont látott pemenstruációs tüneteket a méheden (méret, keménység stb)

2. Nem látott érett petesejtet akkor a ciklus elején lennél és nem mondott volna ilyet

3. Látta volna hogy terhes vagy, vagyis ha azt konkrétan nem is erre utaló jeleket, pl felpuhult méhszáj, petezsák, ilyesmi :) tehát ne agódj

2014. jún. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyit mondot a menstruáciom már a méhben van lehet hülyén fogalmaztam de nem értek ehez...
2014. jún. 20. 22:42
 5/5 Vilcsianyuja ***** válasza:
Szerintem egyszerűen azt látta, hogy kezd leválni a méhnyálkahártya. Ez biztosan jelzi a menstruáció közeledtét (vagy a vetélését, de most remélem, nem erről van szó).
2014. jún. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!