Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Két héttel ezelőtt meg fogyi...

Sabrina12 kérdése:

Két héttel ezelőtt meg fogyi tabletát szedtem, rendesen volt menzesezm. Most megint csak meg kellene jönnie csakhogy párommal nem védekeztünk igy lehetseges, hogy terhes vagyok arthat a fogyi tabletta a babanak?

Figyelt kérdés
Püffed eleg gyakran es hirtelen a hasam, reggelente gyakori hanyinger stb felek terhes vagyok arthat a fogyi tabletta a babanak?

2013. okt. 6. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Tablettája válogatja. Láttam már olyat, ami pajzsmirigy túlműködést okoz, így fokozza az anyagcserét, és láttam olyat is, ami minden volt, csak megalapozott nem, tele teljesen ártalmatlan dolgokkal, tiszta placebo. Mit szedtél egész pontosan???
2013. okt. 6. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!