Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshettem fogamzásgátló...

Teherbe eshettem fogamzásgátló tabletta mellett?

Figyelt kérdés

Alacsony hormontartalmú fogamzásátló tablettát szedek, de egy ideje nagyon különösen érzem magamat. A tabletta miatt egyébként is zizi vagyok, de jelenleg néha magamra sem ismerek. Becsúszott egy kis baki a szedésben, amit vállalok is, hogy én vagyok a hibás, mert nem figyeltem eléggé, de most így jött ki a lépés. Már a negyedik hétben lehetek, ha tényleg az vagyok.

Más a közérzetem, gyakran émelygek, de nem hánytam. Egy ideje megnőtt az étvágyam is, de van amikor meg rá sem bírok nézni a kajára, mert öklendezem tőle. Amikor a beágyazódás aktuális lehetett felment a lázam, aztán elmúlt egy nap alatt és semmi bajom nem volt. Érzelmileg labilis vagyok. Hetek óta feszülő érzést érzek a méhemben, volt is pecsételő vérzésem. A gyógyszert továbbra is szedtem. úgy terveztem megvárom a tabletta szünetet és ha megjön fellélegzek. Aztán meg is jött a havim, de utánaolvasgattam most, és sok helyen írják, hogy a tablettától így is lehet, hogy megjön a megvonás miatt. Ugyan a mellemben nem érzek feszülő érzést, nem is érzékeny és konkrét hányás nincs a tüneteim között, szinte minden mást produkálok. Nézegetem a hasamat, hátha méretben megváltozott, de inkább csak azt a feszülő érzést érzem a hasfalamban. Egy minimális mintha látszana is, de nem akarom bemesélni magamnak.

Még nem teszteltem! Egyrészt picit félek - mindkét eredménytől. Kicsit örülnék ha jönne a baba, de most minden hirtelen jönne, szóval nagyon kétes érzéseim vannak :) Másrészt gondoltam várok a haviig, ha pedig megjön nem téma a dolog, de már nem vagyok benne annyira biztos, hogy ez kizárhatná a terhességet. De mostmár a napokban biztos veszek egy tesztcsíkot.

Mással volt már hasonló? A fogamzásgátló tabletta mennyire befolyásolja a tüneteket? Köszi a válaszokat előre is!



2016. ápr. 8. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
40%

50% vagy igen, vagy nem.

De most tényleg? Szerinted beléd látunk?

2016. ápr. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

A fogamzásgátló nem 100 százalékos, tehát elfordulhat, mint ahogy mással is megtörtént már.

Már vártál egy havit, mégsem nyugodtál meg, miből gondolod, hogy most ettől biztosabb leszel? Egyébként elég gáz, hogy a hasadat nézegeted, semmiképpen sem láthatsz még rajta ilyesmit, tehát máris sikerült magadnak bebeszélni az egészet...

Amúgy meg az szerinted jobb, hogy esetleg terhes vagy, de tömöd magadba a fogamzásgátlót??

2016. ápr. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom, amikor mások hasonló kérdéseket tesznek fel itt, őket miért nem sértegetik rosszindulatúan a válaszadók? Köszönöm szépen a segítséget
2016. ápr. 8. 19:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Szia! Határozottan lehet!! Coronellet szedtem, és egyszer csak nem jött meg. Először mindenre gondoltam, csak babára nem.De láss csodát...Júniusra várjuk a babát :)
2016. ápr. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Neked jelentkezett minden jellegzetes tünet? A gyógyszert gondolom te is szedted amíg nem bizonyosodtál meg a babáról..? Rendszeresen beszedtél minden bogyót a teherbeesésed előtt?

Sok egészséget, boldog babavárást!!! :)

Én holnap reggel szerintem veszek egy tesztet és meglátjuk mit mond. Most is eléggé rosszul érzem magam, forog a gyomrom.

2016. ápr. 8. 22:03
 6/7 anonim ***** válasza:
Igen,nálam nem maradt ki egy sem.Kedden hagytam abba,mert akkor járt le a hónap, aztán hiába vártam semmi...Nekem görcsölt a hasam és nagyon fájtak a melleim, fáradtnak éreztem magam mindig, ennyi volt a tünet.
2016. ápr. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na? Van baba?
2016. ápr. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!