Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális ilyenkor ez a fájdalom?

Normális ilyenkor ez a fájdalom?

Figyelt kérdés
Elvileg 21 vagy 22-én kellene megjönnie, de máris nagyon fájnak a melleim, és a mellbimbóm is érzékeny. Mindig is mellfájós voltam és voltak pms tüneteim. Amióta szexuális életet élek, azóta érzem a peteérést is, ami 7-én volt elvileg, szurkált is bal oldalt eléggé,és vizes folyásom volt, de mégis más volt, mint eddig. Ciprinol antibiotikumot szedek mandulagyulladásra, nem tudom ez számít-e ilyenkor valamit. 7-én együtt voltunk a párommal, megszakítást alkalmazva. Azt olvastam, hogy az előváladékban csak akkor van spermium, ha előtte elélvezett és nem törölte meg jól, illetve nem pisilt. Ő nem ment el előtte, de azért mégis bennem van a félsz, hogy mi van ha? Már fel van írva a fogamzásgátló, arra várok, hogy megjöjjön. Szerintetek?

2016. ápr. 9. 12:40
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni, hogy a legutóbbi mensim óta fáj a mellem, csak most jobban. Csináltam 2 tesztet is, ami negatív.
2016. ápr. 9. 13:08
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia. Próbálkozós tipp: A mellfájdalom nem jelent semmit. sőt az olyan tünetek sem, amilyen még nem volt eddig, mert 1 éve próbálkozunk már és még egy hónap sem volt ugyan olyan. Volt, hogy tele voltam terhes tünettel és volt hogy nem, de baba még nincs. Esély megszakításos után mindig van teljesen mindegy, hogy mit csinált a párod előtte.


A teszt még nagyon nagyon korai volt. még akkor sem mutatna semmit, ha terhes lennél. Akkor csinálj egy másikat, ha nem jön meg. A fogamzásgátló meg tönkreteszi az embert és rákkeltő is, azt azért meggondolnám. Van más lehetőség is a védekezésre.

2016. ápr. 9. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Az antibiotikumok gyakran késleltetik a peteérést, lehet hogy még csak most lesz peteérésed, azért érzed ezeket a tüneteket.


Ha nem szeretnétek babát, akkor nem kellene megszakítással védekezni, mert NEM LEHET tudni, hogy a Te barátodnak az előváladéka éppen mikor mit tartalmaz, és mit nem...


Húzzatok óvszert, amíg nem szeded rendesen a tablettát.

2016. ápr. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Igen, tudom, hogy a megszakításos elég nagy felelőtlenség sajnos.

22 éves vagyok és még csak 3 hónapja élek szexuális életet. Lehet, hogy az emiatt megváltozott hormonok miatt érzem erősebben a tüneteket?

2016. ápr. 9. 13:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!