Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen a lombikprogram?

Milyen a lombikprogram?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 5. 22:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Mi érdekel pontosan? Ugyanis erről tíz oldalt is lehet írni így általánosságban.
2010. ápr. 5. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem klassz volt.

Van más kérdésed ezzel kapcsolatban?

2010. ápr. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ez drága? fájdalmas? mennyi vizsgálat kell? mekkora a kockázat a baba elvesztésére?
2010. ápr. 6. 16:04
 4/7 anonim ***** válasza:
78%

A "lombikprogram" tapasztalataim szerint egy komplett meddőségi alap-kivizsgálással kezdődik. A nőt és a férfit is egyaránt. (Hormonok, sperma minősége, méh-petefészek állapota petevezetők átjárhatósága... )A leletek eredményeitől függően következő vizsgálatok jöhetnek (ha valami elváltozás van,v. hormon érték nem megfelelő). Jöhet gyógyszeres kezelés, és közben persze folyamatosan próbálkozni kell. Ha nem jön össze, elvileg minden rendben van, akkor csinálnak inszeminációt néhány alkalommal (hátha úgy sikerül) ha úgy sem, vagy pedig olyan jellegű problémára derült fény a vizsgálatok során, akkor jön a lombik.

A vizsgálatok zöme nem fájdalmas (vérvétel, ultrahangok) de például az átjárhatósági vizsgálat lehet kellemetlen attól függően,h milyen eljárással csinálják. Nekem HyCoSy-t csináltak, és egyáltalán nem fájt. Nem volt rosszabb egy sima hüvelyi ultrahangnál.

Hogy mindez mennyibe kerül, az attól függ,hogy hol csináltatod. A Kaáli Intézetek fizetősek (azthiszem a tapolcai kivételével) de nagyon megbízhatóak!

Bocs a hosszú válaszért, azért remélem segítettem!

2010. ápr. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Szia! Semmi baj, nem volt hosszú, segítettél, és köszönöm a választ!
2010. ápr. 30. 12:52
 6/7 anonim ***** válasza:

A vizsgálatok állami intézményekben ingyenesek, a beültetésekre való gyógyszeres kezelés gyógyszereit (injekcio) kell fizetni.

A sikerességi mutató 30%, teháte nnyi az esélye, hogy megmarad a beültetett baba.

A hossz attól főgg, hogy tudod/tudják-e, hogy mi nálatok a probléma, vagy nem. Ha tudják, akkor lehet nagyon rövid is az idő, ha nem tudják, akkor sok idő elmehet a keresgéléssel.

2010. máj. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
lombik programok drágák amit hallottam, hogy 1 lombik= 1 millio forint talán. volt lombik programod kérdező?
2022. máj. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!