Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vizsgálatokat kér az...

Milyen vizsgálatokat kér az orvos a lombikprogram elvégzése előtt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 5. 09:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Tőled: citológia, 3,14,21 ciklusnapi hormonprofil 3cn-i pajzsmirigy értékekkel, Hepatitis B, C, AIDS, és ruis vizsgálat, lapar vagy hystero vagy HSG vizsgálat.

Párodnál spermiumvizsgálat, Hepatitis B, C, AIDS, ruis vizsgálat. Néhol kérnek még urológiai vizsgálatot is, nálunk nem volt.

2010. jan. 5. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. jan. 5. 10:05
 3/12 anonim ***** válasza:

Mi is most készülünk. Tőlem kértek clamydia szűrést, rákszűrést, 3. napi hormon vizsgálatot, EKG-t és műtéti labort, mindkettőnktől pedig HIV és Hepatitisz B, C vizsgálatot.

Túl vagyok mindenen, jövőhéten megyünk megbeszélésre, és kezdjük!!!

2010. jan. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Szia Kedves Utolsó!

Ti hová jártok? Tarthatnánk a kapcsolatot? Mi Pécsre járunk, és nagyon az elején vagyunk.

2010. jan. 6. 09:32
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mi Pestre járunk a Kaáli Intézetbe. Nagyon szívesen segítek Neked bármiben, amiben tudok. Ha gondolod írhatsz privátot is, de itt is tarthatjuk a kapcsolatot! :)
2010. jan. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Jövő héten kedden megyünk Pécsre az orvosomhoz, miután konzultáltam vele írok Neked privibe.... jó sok kérdésem lesz, ha nem baj :)
2010. jan. 7. 08:38
 7/12 anonim ***** válasza:

Dehogy baj, örömmel várom a kérdéseidet!

Szívesen segítek abban, amit tudok!

Egyébként én hétfőn megyek vissza az orvosomhoz megbeszélésre. Viszem az eredményeket és kitűzzük az időpontot! :)

2010. jan. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
De jó Nektek, hogy már ott jártok :) Remélem, mihamarább lesz időpontotok!!!! Szorítok! Kedden írok, szép hétvégét nektek!
2010. jan. 8. 08:53
 9/12 anonim ***** válasza:

Nyugi, 1-1,5 hónap alatt meg lehet a vizsgálatokat csinálni, úgy hogy már az eredmény is a kezedben van! Mi december elején kezdtünk neki. Nem sokára már Ti is itt tartotok.

Neked is szép hétvégét!

2010. jan. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Voltam hétfőn a Kaáliban. Már jövőhét kedden kezdhetnék, és akkor a febr. 8-ai héten meg is lenne a leszívás és a beültetés. DE beparáztam, úgyhogy egy hónapot csúsztattam. :$

2010. jan. 14. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!