Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esélye, hogy terhes...

Mennyi az esélye, hogy terhes vagyok és mit tegyek?

Figyelt kérdés
A barátommal mindig gumival védekezünk, de péntek este egyszer nem, csak megszakítással. Kihúzta mielőtt belém élvezett volna de aggódom. A menstruációm már ez előtt is késett de még nem.állt be teljesen, így eddig nem aggódtam. A legutóbbi március 2-9ig tartott. Sokkal nyugodtabb lennék, ha el tudnék menni egy nőgyógyászhoz és felíratni egy esemény utáni tablettát. Időpont nélkül fogadnak ha ilyen úgymond "sürgős" az eset? A terhességi teszt mennyi idő alatt mutatja ki ha teherbe estem?

2016. ápr. 10. 00:09
 1/7 anonim ***** válasza:
68%

Ha olyan fiatal vagy hogy még be sem állt rendesen akkor miert nem védekezel? Remélem tanulsz belőle!

A teszt aktus után 10-14 nappal mutatja ki. Addig tüneted sem lehet mielőtt kiírnál még1 kérdést, hogy hányingered van stb. és ez a babától van-e...

2016. ápr. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, olyan nagyon nem vagyok fiatal, most leszek 17 éves. Esemény utáni tablettát érdemes lenne felíratni orvossal, ha semmiképpen nem akarok babát?
2016. ápr. 10. 00:25
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Annyira nem vagy fiatal,de meg csak 16. Nem mellesleg felelotlen.ha annyira nem akarsz babat,akkor vedekezni kell es nem szabad,hogy kiveteles esetek legyenek.Nagyon kicsi az eselye annak,hogy teherbe ess,de benne van a pakliban.ha pentek este fekudtetek le,akkor pedig lassan kicsuszol az idobol es folosleges lesz az esemeny utani! En 3evig csinaltam a parommal megszakitassal (nalunk nem lett volna gond,ha besikeredik a baba) de egyszer sem lettem terhes. Aztan gyogyszert szedtem,majd megint 2evig megszakitassal es akkor sem sikerult a baba! Amikor mind a ketten elhataroztuk,hogy mostmat johet,mert az eskuvo is megvolt es a korulmenyek is adottak,akkor sikerult! Most a masodikkal mar 3honapja probalkozunk es meg mindig nem jott ossze! Szoval szerintem tul aggodod! Ennyi miatt nem kell esemeny utani foleg,hogy az idobol is lassan kicsusznal,csak a hormonodat zavarnad be vele! Nyugodj meg,nem leszel terhes ennyibol ha van egy csoppnyi szerencsed.max probalj meg nagyon meleg furdot venni surubben mert a nagyon meleg viznek magzathajto hatasa van es probalj nagyon fuszeres,lehetoleg rozmaringos kajakat enni,mert annak is magzathajto a hatasa! Ha esetleg valami el akarna indulni,talan ezzel meg gatolhatod! Es maskor ne legyetek ennyire felelotlenek! Ha nagyon kivanjatok egymast se legyenek kiveteles esetek amikor nem vedekeztek! Akkor max alkalmazzatok csak oralis szexet behatolas nelkul,de meg mindig jobb,mint egy nemkivant terhesseg 16-17evesen!
2016. ápr. 10. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a segítséget, 120 órás tablettára gondoltam, hogy biztosan benne legyek az időben. Tudom, hogy még fiatal vagyok, csak nem akartam, hogy azt higgyék 13-14 évesen írom ki ezt a kérdést és azért nem állt be a ciklusom. Reménykedek, hogy igazad van és nem lesz semmi gond. Azert még várok válaszokat/tapasztalatokat.
2016. ápr. 10. 01:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Ma délelőtt még nyugodtan elmehetsz az ambulanciára.
2016. ápr. 10. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
25%

Elfogyott a gumi, gondoltuk egyszer nem lesz gond, kihúzza időben. Orállal fejeztük be, tuti nem bennem ment el!

3 hét múlva pozitívat teszteltem.

Csak úgy jelzem, hogy 30 évesen, mikor már tervben is volt. (Csak a tabletta után ki akartam hagyni 3 hónapot.)

100 nőből 42(máshol 34-et írnak) teherbeesik egy éven belül, ha megszakítással közösülnek.

A meleg fürdős-rozmaringos magzatelhajtást nem javaslom. Egyrészt hatástalan. Másrészt a vetélés elég veszélyes üzem.

Ha nem jön meg, akkor így jártál.

2016. ápr. 10. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Barátnőm is így lett terhes, de ő nem bánta.

Ha nem kívánt a terhesség, minél előbb fordulj dokihoz.

2016. ápr. 11. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!