Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Verzes, alacsony ebredesi ho,...

Verzes, alacsony ebredesi ho, halvany pozi teszt es terhesseg?! Elolvasnatok a tortenetem?

Figyelt kérdés

Nem is tudom hol kezdjem..mult het vasarnap halvany de jol lathato pozit teszteltem nemvart elott 2 nappal. Ugye a heten keddre nem vartam de sajnos estere megjott erosen vereztem. Szerdan egesznap eros verzesem volt, csutrotokon kozepes, penten enyhe, szombaton szinte mar semmi. A hom teljesen olyan mint mensikor nem emelkedik. Nekem ez mar a masodik vetelesem lett volna es elmentem a dokihoz penteken,hogy megnezzunk es adjon beutalot szakorvoshoz mert nagyon ki voltam mar emiatt es amugy is kellett mar ellenorzes. Ja igen aznap azert teszteltem de halvanyabb volt mar a csik a tesztemen. Szoval megvizsgalt a doki es csoda volt amit lattunk mert egy szep petezsak a mehemen belul, olyan vastag nyalkahartyaval amilyen vastag csak lehet! Igy fogalmazott!

Szoval a verzes nem mehen belul volt azt mondta 20.an menjek vissza addigra szivhang is lehet vagy nonie kell a petezsaknak ha minden rendben van. En mondtam neki,hogy halvany a tesztem es az ebredesim is alacsony! Azt mondta ne foglalkozzak vele ne merjem a homet es ne teszteljek! Ha gorcsolok vagy megint verzek akkor hivjam. Ma persze kivancsisagbol csinaltam egy tesztet delutan de total negativnak latom😔

Igaz 2 oraval elotte voltam pisilni de ugy gondoltam ez nem szamit mar ilyenkor. Szoval mondanom sem kell teljesen ossze vagyok torve. A hasam kemeny huzodik neha de teljesen olyan mintha terhes lennek egyeb tunetem nincs. A kerdesem vegul is az lenne, hogy szerintetek semmi eselyem mar, hogy ez a baba velem marad ugye? Minden amire alapozzunk minden honapban ellent mond ennek a terhessegnek.

Koszonom, hogy elovastatok bocsanat, hogy ilyen hosszu lett de most jol esik kiirni magambol😔



2016. ápr. 10. 20:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
én a helyedben egy bhcg vérvételre elmennék magánlaborban a városodban másnapra meg van az eredmény és kb.1800 Ft...mondjuk az alacsony hő mit takar az érdekelne ? milyen volt mensi első felében és most ? A vérzés lehet hematóma miatt....mondjuk elég félvállról kezelt....simán el kellett volna küldjön vérvételre....
2016. ápr. 10. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Igen azt elfelejtettem leirni, hogy nem magyarorszagon elek es itt haziorvos van es szuleszno. Nogyogyaszhoz csak akkor mehetsz ha a haziorvos beutal. Viszont itt a terhesseg elejen a verzessel egyaltalan nem foglalkoznak temeszetes szelektalas meg az utrogestant sem irjak fel mert felesleges szerintuk. Egy szulesznohoz mentem es ennyit tudtunk most megnezni de semmit nem tehet tobbet addig mig 6 hetes nem leszek. Persze ha gorcsolnek akkor talan de akkor is furcsa mert tavaly nyaron 5 hetesen veteltem el sok verzes es gorcsok kozott de nem foglalkoztak velem csak miutan elmult a verzes. Szoval azert is irtam ide mert semmit nem tehetek most, viszont igy a negativ teszt miatt mar nem merek remenykedni tovabb. Reggel meg megismetlem mert van itthon meg egy es utana befejeztem😔
2016. ápr. 10. 21:37
 3/13 A kérdező kommentje:
Ja az alaphom 36,4-36,5 korul mozog most meg 36,6-36,7 kozott. Mikor babas voltam nyarom 37 volt vegig a vetelesig😔
2016. ápr. 10. 21:58
 4/13 anonim ***** válasza:
hátha reggel is nega azért beszélj a szülésznővel...mert ha méhen belül van és vérzel ...hmmm nem is gondoltam hogy külföldön így leszarják már bocs...de ezer egy oka lehet nem csak a vetélés egy vérzésnek....szomorú...háát kívánom, hogy reggel pozi tesztre ébredj....jó éjt
2016. ápr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Koszonom! 😊

Sajnos igy allnak hozza mindenfele nyugati tudomany szerint. Allitolag az utro nem segit semmit ha a baba menni akar akkor ugyis megy. Szerintem nem igy van de ezek a mai tudomany allaspont. Allitolag azert irjak fel otthon, hogy az orvos es a kismama is tegyen a terhessegert valamit lelkileg tamaszt ad. Ha siman otthon pihensz utroval vagy utro nelkul is elmulik a verzes ha el kell muljon! Passz..

Szoval itt igy mennek a dolgok!

2016. ápr. 10. 22:10
 6/13 A kérdező kommentje:
Amugy a verzes mar elmult en inkabb a mai negativ teszt miatt aggodom es az alacsony ho miatt! Talan pont ezert kerte ne teszteljek es ne homerozzek mert vannak kivetelek minden szempontbol! Hat marad a remenykedes:(
2016. ápr. 10. 22:13
 7/13 anonim ***** válasza:

Egészságügybem dolgoztam lföldön és pont az ilyen nézetek miatt jöttem jaza rögtön mikor másodszor is terhes lettem...

Remény van...nagyon ritka de létezik olyan amikor a vizeletben nem választódik ki elég hcg....

2016. ápr. 10. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Teszteltél? Mi lett az eredmény???
2016. ápr. 11. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Jo reggelt! Halvany pozi lett de alig lathato persze. A tegnapi is vegul halvany pozi most a fenyben de kb olyan mintha mensi elott 3 nappal teszteltem volna. A hom ma felment 36,9re. Ennyi😔
2016. ápr. 11. 07:43
 10/13 anonim ***** válasza:
Szupi! :)
2016. ápr. 11. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!