Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombik program: Mikor lehet...

Lombik program: Mikor lehet belőle baba?

Figyelt kérdés

Hamarosan megyünk az első konzultációra a férjemmel a meddőségi klinikába. A nőgyógyász és az urológus azt mondták, nagy valószínűséggel csak a lombik programmal lehet esélyünk babára. Arról már nagyjából tájékozódtam, mi mennyibe fog kerülni, de a dolgok menetével nem vagyok tisztában.


Valaki tudna segíteni, aki otthonosan mozog a témában? Mikor lehet baba leghamarabb a dologból? Mennyi időt kell erre elképzelni? Pár hónapot? Mégis mennyit? Ha tegyük fel, nincs nagy baj, vehetőek jó spermiumok és velem minden rendben.


Előre is köszönöm!


2016. ápr. 12. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Mennyi pénzetek van rá attól függ. TB alapon azt írta itt valaki, hogy 1 év tortúra, magánban viszont csak 1-2 hónap.
2016. ápr. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Melyik intézmény?Először is tudomásul kell venned,hogy senki sem egyforma,nincs rá menetrend.Mi 2 évet jártunk folyamatosan,volt akinek elsőre sikerült!Amit így utólag tudok neked mondani,az hogy,mindenképp feküdj a beültetés után és szigorúan csak pisilni stb...kellj fel,sokat feküdj oldalt állítólag így jobb a méh keringése.Kérj beágyazódást segítő injekciót ezt izomba kell majd adatnod (Agolutin vagy Proluton depot)Magyarországon nincs rendelned kell majd...Budapestre az Európa patikába behozzák..Remélem tudtam segíteni.És rengeteg folyadék semmi stressz,ha nem sierül nem abbahagyni és sebet nyalogatni csak menni menni....:-) Kitartást rengeteg szerencsét.:-)
2016. ápr. 15. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Debrecenbe megyünk a Kaáli Intézetbe. Januárban telefonáltunk időpont ügyben, április végére kaptunk... Ez nem valami biztató jel, ezért is tettem fel a kérdést. Minden konzultációra hónapokat kell majd várnunk? Vagy ha egyszer beindul, akkor megyünk majd gyakrabban?

2-es: nektek sikerült végül?

2016. ápr. 16. 21:44
 4/4 A kérdező kommentje:
És TB alapon megyünk, bár a Kaáli tudtommal magánklinika, nem?
2016. ápr. 16. 21:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!