Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Olyan személyek válaszát...

Olyan személyek válaszát várom, akiknek nem volt szívhangja a babának (menstruáció szerint) 6. héten (ugye ez az átlag), hanem csak később! (? )

Figyelt kérdés
Hanyadik héten volt szívhang? Kesőbb minden rendben volt?

2016. ápr. 12. 20:58
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, h nm teljesen a kerdesre valaszolok, de mekkora a petezsak, szikholyag, crl?


Nekem 6+4en nm volt szivhang, kicsi is volt a petezsak, elveteltem...


De nyugi, a 8. hetig "raer" a szivhang, akkor viszont mar illik lennie!

2016. ápr. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

[link]


Nem tudom, csak ezt a "képet - leletet" kaptam...

2016. ápr. 12. 21:46
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt 6 hetesen még. 8 hetesen már volt, semmi gond nem volt.

Igazából többször voltunk együtt a férjemmel és nem tudtam biztosan, hogy mikor fogant. Nemvárt napján még negatív lett a tesztem első vizelettel, pár nap múlva halvány pozitív. Szóval az én babám később fogant valószínűleg.

2016. ápr. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

naptár szerint 6hetes múltam mikor mentem, nekem csak petezsákot látott, valami kis kezdeményt, de szívhang nem volt, 2 héttel később kellett visszamennem.

Mint kiderült, 2 héttel később fogant, így igazából csak 4 hetes múltam, mikor mentem. UH-ból számolnak, aszerint most múltam 17 :)


szóval nyugi, visszamész, simán lehet happy end :)

2016. ápr. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Első babámnál nekem is így volt, két hét múlva pedig már volt szívhang. :-) Már két éves :-) Valószínűleg később fogant ő is.

2016. ápr. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Remélem, hogy minden rendben van :)

Ment mindenkinek a zöld kezecske ;)

2016. ápr. 12. 22:23
 7/21 A kérdező kommentje:

Nekem is első baba lesz, azért is izgulok ennyire... Új még minden, és az ismeretlen dolgok ijesztőek, főleg ha eltérnek a "nagykönyvben" megírtaktól...

Köszi a válaszokat, jó tudni, hogy más is volt hasonló helyzetben, és mégis minden jól alakult :)

2016. ápr. 12. 22:26
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Szívhang nem volt a 6. héten, de uh-on lehetett látni ahogy dobog a pici szíve.
2016. ápr. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Pont tegnap allapitottak meg nalam, hogy elgalt a terhessegem 8. Het mensi szerint, 6. Volt fogamzas szerint. AZ elmult 5. Hethez kepest nem torrent valtozas...sot felszivodott a szikholyag :'( iszonyuan faj...lelkileg.


Engem az orvosom vegig nyugtatott, hogy az szamit az uh-n hany hetes. Fejlodott is...de tegnap kiderult hogy csak egy darabig. Bizz az orvosodban es a babadban :) legjobbakat kivanom.

2016. ápr. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekünk szinte épp csak megvolt a fogantatás akkor! :)) Nemhogy szivhang, de még csak pozitív teszt is talán csak halványan pislákoló vagy még az se volt, nem emlékszem pontosan.

Szóval eléggé aggódtunk és az orvosok közül se mind biztatott amikor mensi szerinti 6.-7. héten még csak alig pár milliméteres folt látszódott.

Kiderült, hogy jóval később fogant, úgy kb a ciklus 35. napján. Azóta már van szivhang, látszik feje, keze, lába. Kezdek barátkozni a gondolattal, hogy apuka leszek de már nagyon várom igazából :))

2016. ápr. 12. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!