Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vannak itt esetleg kismamák,...

Vannak itt esetleg kismamák, akinek tényleg semmi tünete nem volt, csak a kimaradt mensi?

Figyelt kérdés

Annyi féle tüntetet olvastam,és arra lennék kíváncsi van e olyan kismama, aki tényleg semmit nem érzett?

Se beágyazódás, se szurkálás, se hányinger se mellfeszülés..stb

Csak a kimaradt mensi!Vagy ez nagyon nem jellemző?


2016. ápr. 13. 07:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Semmi tüneten nem csak az hogy nem jött meg. 23h km
2016. ápr. 13. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

En az elso ket terhessegemnel nem ereztem semmit, igaz, hogy nem is nagyon figyelgettem magam. De nyilvan ha lett volna valami egyertelmuen azokatlan dolog, akkor azt eszreveszem.

Csak akkor teszteltem, amikor nem jott meg a mensim, pozitiv lett.

Az azt koveto heten kezdett el gorcsolgetni a hasam, ez volt az elso testi tunet a mensi elmaradasan kivul.

2016. ápr. 13. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Három gyerekem van, egyiknél se voltak tüneteim.
2016. ápr. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

És gondolom egyikőtök sem figyelgette!

Én figyelem nagyon,vasárnapra nem várom, és semmit nem veszek észre.El vagyok keseredve, de remélem ez tényleg nem törvényszerű!

Gratulálok Nektek

2016. ápr. 13. 08:27
 5/21 anonim ***** válasza:
Elso terhessegemnel semmi tunet nem volt, nem is figyeltem, maximum a szokasos pms.... masodik terhessegnel ismertem fel egy tunetet a 11. Dpo-n, (ami nem pms) de csak azert mert voltam mar terhes, masnap pozitiv lett a teszt, amugy fogalmam se lett volna a terhessegrol, itt elmaradt a pms is!
2016. ápr. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
11 Dpo-n mi volt az a tünet, ha szabad kérdezni?
2016. ápr. 13. 08:44
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekem se volt semmi tünetem. Egyedül a nyakam fájt napokig, és semmi nem mulasztotta el. Nem tudom, ez a terhesség vagy más miatt volt-e.
2016. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Alltam a munkahelyem ajtajaban es nyitott ajtonal olyan furcsan megereztem egy illatot bentrol, mint mikor terhes voltam, ezert teszteltem a 12.dpo-n! Szoval kielesedett szaglas, az elso babanal mar boven a kimaradt verzes utan jelentkezett (vagy lett felismert) ez a tunet!
2016. ápr. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy elmesélted nekem!

Hallottam, hogy még 2 terhesség között is van különbség!Meg hát tapasztaltabb lettél :)

2016. ápr. 13. 09:16
 10/21 anonim ***** válasza:

Én nagyon nagyon figyeltem minden apró jelet...semmi konkrét nem volt, talán annyi, hogy egy picit szurkált a petefészkeimnél, de ha nem figyelem, észre sem veszem...aztán jöttek a szépen erősödő pozi tesztek! :)

16 hkm

2016. ápr. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!