Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges az, hogy tegnap...

Lehetséges az, hogy tegnap délben halvány, majd délután koncentrált pisiből jól látható pozitív, ma reggel pedig, nem elsőből hómező?

Figyelt kérdés
10- es erősségű hcg tesztet használtam mindkét alkalommal.
2016. ápr. 13. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
69%

Hát ha pisiltél egy reggelit, azt nem mérted, aztán egy órával később mérted, akkor igen, lehetséges.

Az is kérdéses mondjuk, hogy hányadik napnál jársz.

2016. ápr. 13. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
5 napja kellett volna megjönnie.
2016. ápr. 13. 09:18
 3/5 anonim ***** válasza:
53%
5 nap kesesnel mar barmikor pozitivnak kene lennie... Lehet a tesz volt hibas, sztem vegyel ma uj tesztet!
2016. ápr. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Utolsónak nem bántásból írom komolyan mert nem szeretek beszámologatni(!) , de ez egyáltalán nem igaz nagyon függ attól h pl hány napos volt a beágyaziodas mert az 5.-12 nap is lehet. Es a fogantatastol

Én 10 nap késes után teszteltem halvány pozitívat 13 napon erőset! Kérdező szerintem par nap múlva tesztelj ujra es reggel :) :)

2016. ápr. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Jah hat persz 50 napos ciklusnal 5 nap keses semmi! De egy 28 naposnal azert 90%-ban kimutatja a teszt!
2016. ápr. 13. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!