Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalt hőmérősek! Ha az...

Tapasztalt hőmérősek! Ha az alap testhő 36,3-36,4 és nemvárt előtt 3 nappal 36,9-et tartja akkor van esély, vagy semmit nem jelent? Nem értem.

Figyelt kérdés

Vasárnap nem kellene megjönnie,és nem tudom jelenthet e valamit, hogy 36,9-et tartja a reggeli hőm!Múlthét szombaton (9én) leesett a hőm 36.1-re . Azóta szépen kúszik felfelé és tartja ezt a 36,9-et!

Ez jelenthet jót?

Még 3 nap és nagyon izgulok!


2016. ápr. 14. 08:16
 1/10 anonim ***** válasza:
68%

Én a sikeres hónapban nem mértem végig, mert lemerült az elem...és ezt vmi jelnek vettem.... és nem is éltem bele magam, h össze jöhetett....

az volt a gyanús, hogy nem indult be a vérzés...csak barnáztam. A nem várt napja: 28-dik cn. volt...4 nap barnázás után teszteltem....

Szóval a remény megvan Nálad is!!!! szorítok :)


[link]

2016. ápr. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Persze, esély van, de nemvárt előtt három nappal a zárdai apácának is fent van a hője, mert még nem sorvadt el a sárgatest, fent van még a progeszteronszint. Ha sikerült teherbe esni, nem hal el a sárgatest, termeli tovább a progit. Terhességre következtetni hőből sajnos csak a nemvárt idejétől lehet, ha nem esik le, de akkor már a teszt is jó eséllyel kimutatja.


Drukkolok!Kitartást a 3 naphoz!

2016. ápr. 14. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, így már értem.

Tehát ha egyik reggel mégis leesik a hőm akkor valószínű aznap fog megjönni?

Köszönöm a drukkot,nagyon bízom benne hogy fent marad a hö :)

2016. ápr. 14. 08:28
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves első Gratulálok :)
2016. ápr. 14. 08:29
 5/10 mandiga ***** válasza:
100%
Nekem például a ciklus 3. napján esik le a hőm, mikor megjön akkor még nem. Egyénenként változó ez is, szóval erre nem lehet adni. Ha nem jön meg, akkor érdemes egy tesztet csinálni, az a biztos. :)
2016. ápr. 14. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Legkorábban hétfőn reggel tesztelek.Első vizelettel.

Reménykedek nagyon! :)

2016. ápr. 14. 08:56
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy a múlt szombati hőleeséskor volt csak ovulációd? Abban az esetben viszont nagyon korai lenne a most vasárnapi menstruáció. Hány napos szokott lenni a luteális szakaszod?

Ha belinkelnéd a hőgörbédet, esetleg többet tudnánk mondani.

2016. ápr. 14. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Sokan elkezdik a hőmérő témát de nem járnak utána nem baj ezért vagyunk mi :)

Szóval nem olvastam a kommenteket sosem szoktam! Ha a nem árt napján SEM esik le akkor lehet esély addig mindenkinek fent lehet.. Fent is van! Remelem e tied fent marad :) :)

2016. ápr. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Nekem ilyen telefonos alkalmazáson vezetem a ciklusom!Átlagban 30 napos a ciklusom. De az utóbbiak 28 napos rendszeres.

Az ovum múlhét kedden volt(5-én)ultrahanggal követték.Egész ciklus alatt minden másnap együtt voltunk, vagy reggel vagy este :)

És most nézem 10-én esett le a hőm.36,1

De másnap 36,4 aztán onnantól szépen felfelé!

2016. ápr. 14. 09:35
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm :)
2016. ápr. 14. 09:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!