Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Még elvileg nem is volt ovum,...

Még elvileg nem is volt ovum, akkor miért megy fel egyre jobban a hőm? Megnéznétek a hőgörbémet?

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 14. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
fene tudja, mi volt a hőddel a 10-11. napon. akár korai ovu is lehetett.
2016. ápr. 14. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, ez nekem is eszembe jutott, de pénteken voltam UH követésen, és akkor még csak 12 mm-es volt a domináns tüszőm, doki bácsi azt mondta, ezen a héten kell beleadni apait anyait kétnaponta. Így is teszünk, de azért furcsálom.

Beteg nem vagyok. A hőmérő is jó. Mindig 7-kor mérem, előtte nem pisileg, nem mászkálok, alszom sokat.


A domináns tüszőm a jobb petefészkemben van, az az oldal 1-2 napja sajog is olykor.


Eddig sosem volt ilyen magas hőm.

2016. ápr. 14. 10:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia az sem jó ha túl sokat alszol es úgy mered :) 6-8 óra a max utána mar nem túl pontos es túl eltérően mutathatja :).szurkolok
2016. ápr. 15. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!