Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Clearblue tesztnél ez szellemc...

Clearblue tesztnél ez szellemcsík?

Figyelt kérdés

Időn belül jelent meg a függőleges vonal, kéken,de ennyire halványan.

Megbízható teszt ez? Egyáltalán ezt minek vegyem? A használati útmutató azt írja, ha a második vonal halvány, akkor is pozitív az eredmény,ám nem tudom, hogy ha ennyire akkor is?


[link]


2016. ápr. 14. 17:27
 1/8 anonim válasza:
Ez egy negatív teszt, egy + jelnek kellene lennie, a Clearblue-n én úgy tudom.
2016. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Halványan látszik a +jel, de láttam már ilyen kérdést, szerintem ne éld bele magad!
2016. ápr. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szia! Használtam ilyet. Egyszer... Soha többé nem vennék. Jóval jóval erősebb + jött ki nekem,de baba nem volt és nem is kémiai terhesség.

Nem hinnék neki.


Ettől függetlenül kívánom,hogy neked ne fals legyen hanem a hcg-t mutassa.

2016. ápr. 14. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszi, igazság szerint több másik fajta tesztem is halványan pozitív lett, azt gondoltam ez megbízhatóbb, de ezek szerint nem. :(

Pedig az ára elég húzós volt...

2016. ápr. 14. 17:41
 5/8 anonim ***** válasza:

En ezt a tesztet szoktam hasznalni.

Eddig nekem 2x volt egyertelmu pozitiv, terhes voltam valoban, egyszer volt halvany, de szinten egyertelmuen pozitiv, akor is terhes voltam. Utana meg egyszer volt nagyon halvanyan pozi (de erosebben mint a te fotodon) es egyszer teszteltem vele negativat.

A nagyon halvanynal sem voltam terhes, de masik tesztem is halvany pozitiv lett akkor, tehat nem kizart, hogy valami elindult, de nem agyazodott be rendesen.

A negativ egyertelmuen negativ volt, nem volt semmi fuggoleges vonal.

Szerintem megbizhato a teszt, de ezt meg ne vedd pozitivnak, tesztelj ujra, ha nem non meg a mensi.

Egyebkent az en halvany tesztjeim annyiban voltak masok, mint a tied, hogy a fuggoleges vonal is ugyanolyan vastag volt, mint a vizszintes.

2016. ápr. 14. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


Lehet, hogy rosszul tettem, de szét nyitottam a tesztet, mert ki akartam zárni, hogy esetleg az ablakos rész csal halvány vonalat.

Ilyen :


[link]

2016. ápr. 14. 18:31
 7/8 anonim ***** válasza:

Elokerestem neked a fotot a halvany pozitiv tesztemrol, amikor valoban terhes is voltam.

Ilyen volt es ez 10. dpo-n keszult delutani vizeletbol (a reggelibol masik teszttel terszteltem egy nagyon halvanyat, ezert vettem clearblue-t es nem birtam masnap reggelig varni):

[link]

Harom nappal kesobb teszteltem ujra es akkor mar eros, egyertelmu pozitiv volt.

En szet nem szedtem, nem tudom, hogy ugy mennyire latszott volna. A tieden is latom halvanyan a masodik vonalat. Ennek ellenere en azt mondom, hogy ket nap mulva tesztelj egyet ismet, akkor mar tisztan es egyertelmuen latszani fog, hogy mi a helyzet.

Drukkolok!

2016. ápr. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 mandiga ***** válasza:

Nagyon szokszor ad ez a teszt hamis eredményt. Ha biztosra akarsz menni, akkor vegyél egy másik tesztet, ha az pozi lesz, akkor baba van a dologban, ha negatív akkor esetleg tesztelj pár nap múlva.

Drukkolok!!!

2016. ápr. 15. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!