Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Halvány pozitív is pozitív?

Halvány pozitív is pozitív?

Figyelt kérdés
12 napja késik a mensim. Tegnap reggel csináltam egy tesztet, halvány pozitív lett, ma reggel megismételtem ma sem olyan piros mint az érvényességi csík, de picit erősebb. Szerintetek baba lesz, vagy inkább valami baj van? Jövőhéten megyek dokihoz.

2016. febr. 7. 10:39
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%
milyen márkájú a teszt? Lehet egy másik fajta teszt( magasabb HCG érzékenységű) erősebb pozit tesztelne! De egyébként a halvány pozitív is POZITÍV! :)
2016. febr. 7. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
X-epil. 25mlU/ml-s. Azt olvastam róla, hogy elég megbízható. Pár napja rövid ideig tartó hányingerek és émelygések gyötörnek, meg feszült a mellem, de ez mensi előtt is gyakori.
2016. febr. 7. 10:54
 3/23 anonim ***** válasza:

Gratulálok, kisbabát vársz! A halvány pozitív is pozitív, szép, erős csíkja később lesz a terhes nőnek, ahogy megy a hcg felfele. Naponta alig változik a hcg szintje, kétnaponta javasolják tesztelni, ha mindenképp ellenőrizni szeretnéd az erősséget, mert kétnaponta szokott duplázódni.

Az x-epil nem rossz teszt, de nem is a legérzékenyebb feltétlenül, nekem pl. nem mutatta még ki, mikor a korábban elvégzett Gabriel már igen, de a rossmannos Facelle is érzékenyebb nála, pedig gyakorlatilag az is 25 -ös.

Lényeg a lényeg, nincs baj, doki már jövő héten ultrahangon nagy eséllyel láthat is petezsákot, akár szikhólyagot is, de ne ess kétségbe, ha még nem, mert ilyen esetben is visszarendel kontrollra, hogy hogyan fejlődik tovább.

Boldog babavárást és jó egészséget kívánok!

2016. febr. 7. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Azért 12 napos késésnél illő lenne erősebb csíknak lenni, de lehet csak később volt az ovuláció. Megmutatod a teszteket?
2016. febr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Nekem is halvány volt elég sokáig a sima tesztek én a digitális tesztből tudtam biztosra korán ,hogy már babát várok ajálom neked is :)
2016. febr. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

[link]

Itt van mind kettő :) a felső a tegnapi az alsó a mai

2016. febr. 7. 14:08
 7/23 anonim ***** válasza:
A helyedben nem tesztelnék többet, bejelentkeznék uh-ra a jövő hétre. Már 5 hetesen is látszódik a petezsák. Drukkolok! :)
2016. febr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
ott baba van biztosan :) Gratulálok :)
2016. febr. 7. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Hát ez a halvány nem is olyan halvány!!!! gtaulálok! :)
2016. febr. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Kicsit félek azért. Néha még görcsölget picit a hasam és ugye bár ennyi idő után erősebb csíkra számítottam. Attól tartok, hogy esetleg méhen kívüli lehet :/ Az nagyobb fájdalommal jár? Vagy van más tünete?
2016. febr. 7. 15:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!