Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Expect teszt csík (gyógyszertá...

Expect teszt csík (gyógyszertári) vélemény? (kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Ezt a tesztet ma délelőtt csináltam , kérdésem lenne , hogy ez száradási csík??? már az elején is láttam valamit halványan kezdettől fogva, de kiszáradt és most így néz ki. Nem tudom mit gondoljak. Ismeritek ezt a tesztet ???


[link]

Mit gondoljak ?



2016. febr. 10. 16:03
1 2 3
 1/26 A kérdező kommentje:
jah és 10 mp-ig tartottam a vizeletbe, mégis úgy látom mintha elázott volna... nem tudom. pedig nem áztattam el :(
2016. febr. 10. 16:05
 2/26 anonim ***** válasza:
Szerintem csinálj újat,és inkább vizeletsugarast. Nekem nem jött be a mártogatós. Én is látok ott valamit,de szerintem inkább tesztelj majd.Én nem ismerem ezt a tesztet,vagy legalábbis nem emlékszem hogy a lányomnál mi volt a mártogatós és a sugaras teszt neve.
2016. febr. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi sincs rajta.
2016. febr. 10. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen , természetesen tesztelek mégegyet, és kipróbálom a vizeletsugarasat is, csak ez olyan idegörlő !
2016. febr. 10. 16:11
 5/26 anonim ***** válasza:
Nekem elég szürkének tűnik a 2.csík.
2016. febr. 10. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, Lehet hogy szürkének tűnik , de nem mernék rá megeszküszni... hogy szürke vagy lila. itt van még egy kép


[link]


Úgy érzem ebből lesz még egy tesztelés legalább.


Köszi a válaszokat, megy mindenkinek a zöld kezecske :)

2016. febr. 10. 16:19
 7/26 A kérdező kommentje:
2016. febr. 10. 16:20
 8/26 anonim ***** válasza:
Na jó,mostmár én sem mernék megesküdni rá,h szürke :) Írd meg a holnapi fejleményt. Ma ne tesztelj mert nagy valószínűséggel negatív lesz.
2016. febr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
mindenképp megírom ... ma már nem tesztelek! csak holnap reggel.
2016. febr. 10. 16:25
 10/26 anonim ***** válasza:
Valami látszik, de hogy az száradási csík-e, nem egyértelmű, én inkább szürkének mondanám. Ha még van idő a menstruációdig, bőven belefér, hogy ilyen semmilyenként jelentkezzen a pozitív is, de én is csak a fentieket tudom ismételni: tesztelj, leghamarabb holnap reggel, de én megvárnám a két-három napot is a helyedben!
2016. febr. 10. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!