Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Babát szeretnénk, szerintetek...

Babát szeretnénk, szerintetek mi a baj?

Figyelt kérdés
A fèrjemmel kistesót szeretnènk, ezèrt 12.-èn együtt voltunk vèdekezès nèlkül,ha minden igaz aznap lehetett peteèrèsem. Azóta enyhe alhasi görcsöm van. Mi lehet a baj? Ugye a babát mèg nem èrezhetem,mèg be sem ágyazódott,ha sikerült. Így hát nem èrtem. Lehet,hogy csak bekèpzelem,vagy valami baj lehet bent?Valakinek van vagy volt már ilyen tapasztala? Mitől lehet?

2016. ápr. 14. 23:10
 1/2 anonim ***** válasza:

De ha tervezitek a tesot miert csak egyszer voltatok egyutt?

Figyeled ovu tesztel vagy hovel,hogy mikor van peteeresed? Ha nem,akkor egyaltalan nem is biztos,hogy akkor volt! Ez az enyhe alhasi gorcs rengeteg dolog lehet! Lehet,hogy epp most van peteeresed,vagy felfaztal,valami gyulladas lehet,de ciszta is produkalhat ilyesmit!Ha kistesot akartok picit jobban ra kellene fekudni! Mi is a teson vagyunk epp. Az elso egy alkalombol jott ossze! (Tudom,mert aznap ment vissza a ferjem kulfoldre es egyetlen egyszer nem vedekeztunk) a tesot viszont mar 3honapja gyartjuk ugy,hogy 2naponta vagyunk egyutt (mert elvileg ez a leg idealisabb a babagyartashoz) es igy sem akar meg jonni.

Esetleg ha aggodsz,hogy mi lehet,menj el dokihoz!de azt kozold vele,hogy rajta vagytok a teson!

2016. ápr. 15. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Szia. Köszönöm a választ! Azèrt csak egyszer voltunk együtt mert így alakult,nèztem ovutesztelt a peteèrèst,s a pozitív utáni első negatív napon sikerült csak együtt lennünk. Meglátjuk. Ha nem sikerül jövő hónapban jobban felkèszülünk.
2016. ápr. 15. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!