Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Inszemináció után 15 nappal...

Inszemináció után 15 nappal negatív teszt, akkor tuti, hogy nincs baba?

Figyelt kérdés
Ma teszteltem egy negatívat. :-( Igaz, hogy semmi tünetem nincs, de mégis reménykedtem. A 26-dik ciklusnapon szinte egész nap szurkált a hasam, már kezdtem azt hinni, hogy talán beágyazódás. Ti mikor teszteltetek pozitívat? Tünetek voltak?
2016. ápr. 16. 09:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nemvàrt napján màr halványan jelzett a teszt,de tényleg halványan.
2016. ápr. 16. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sajnos 90 % hogy nincs baba ...nekem ha volt (2x inszemmel) mind a kettőnél 14. Dpon halvány pozi volt..
2016. ápr. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat. Barátnőm húgának 2 héttel a nemvárt után lett csak pozitív a tesztje. Ezért reménykedtem :-(
2016. ápr. 16. 15:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia, vegul mi lett belole?

En 16 nappal vagyok az inszeminacio utan, negativ teszt, semmi tunet. Talan annyi, hogy a hasam bal aljan olyan furcsan szurkal neha, de semmi mas!

2016. szept. 1. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Lett valakinek 14. nap után pozi?
2022. jún. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!