Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 1 hét késés után erősebbnek...

1 hét késés után erősebbnek kellene lennie a csíknak, vagy ne aggódjam túl?

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy hete késik a menzeszem, szerintetek erősebbnek kell lennie a csíknak, vagy jó ez így is? Keddtől kezdtem el tesztelni, az utolsó kettő mai.


[link]



2016. ápr. 16. 14:24
 1/8 anonim ***** válasza:
Rendben van! A halvany pozitiv is pozitiv, nem kell elloni ennyi tesztet hiaba :P a hcg emelkedest verteszttel mutatjak Ki folosleges ezen aggodnod...
2016. ápr. 16. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak szeretném látni, hogy erősödik-e rendesen. Sajnos az utolsó terhességemnél nem erősödött, és nem is maradtam babás.
2016. ápr. 16. 14:34
 3/8 anonim ***** válasza:
az a lényeg hogy erősödik. nyugi.
2016. ápr. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 nap mulva AZ elso halvany teszttol szamitva naaagyon Eros csik volt Mar...a vertesztjeim viszont ketnaponta nem mutattak duplazodast :( 8 hetesen elveteltem spontan....

Csak foloslegesen stresszeled magad. En megfogadtam se laborba nem megyek ez utan hcg t nezetni se nem tesztelek allandoan...ezt a dolgot sajnos nem lehet es nem tudjuk kontroll alatt tartani...es csak folosleges izgalmakat okozunk magunknak. Probalj lazitani AZ elso uh ig es ne gorcsolj :) bizz abban hogy Minden rendben lesz. Tudom. Borzaszto nehez.

2016. ápr. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Pozitív az, és erősödik. Nyugi van! Lazíts, tudom könnyű mondani! Minden rendben lesz!

Edina

2016. ápr. 16. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha nem vaterás tesztet csinálnál már leugrana a csík. Erősödik, próbálj megnyugodni, bár átérzem a helyzeted.

Az előttem hozzászóló inkább ne írt volna!

2016. ápr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom az ertelmes kommenteloknek, ment a zold kez!:) Aki csak veszekedni jon ide, ugy sem erzi at ezt, es nem is izgat, hogy mit gondol.
2016. ápr. 16. 21:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. NE STRESSZELJ minden oke jol van ez igy.ha meg ennyit aggodsz azzal tobbet artasz. Gratulalok!!!:))))
2016. ápr. 16. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!