Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagy valószínűséggel terhesség...

Nagy valószínűséggel terhesség jele?

Figyelt kérdés
Késett a menstruaciom 9 napot, másnap reggel megjott, gorcsoltem, es körülbelül a vermennyiseg annyi volt mint szokott lenni az első nap. A 2. Napon mar egyaltalan nem menstrualtam szinte, most a 3. Napban vagyok es ma sem vereztem. A mellem is a szokásostól nagyobb es faj is, ha menstruálok akkor is szokott fájni, de csak akkor ha erős a vérzés első-kétnap, illetve addig amíg meg nem jönelotte par nappal, most viszont szinte nem is menstrualtam. Ebednel az ízeket egyaltalan nem ereztem, pedig Elvileg nagyon sós volt. Lehetséges hogy terhes vagyok?

2016. ápr. 10. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Tesztelj egyet és kiderül,mert ez lehet stressz is,hormonális változás is és terhesség is.
2016. ápr. 10. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy terhes.
2016. ápr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megvan a lehetőség hogy az vagy. A családomban többször is volt rá példa, hogy a teherbeesés után még rendesen menstruált néhány hónapig, így jóval később tűnt fel a terhesség. Tesztelj, most már kifogja mutatni.
2016. ápr. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Lehetseges, de biztosan van/lenne mèg rá más magyarazat is. Stressz, hormonok, mas betegseg, front.. akarmi.:)
2016. ápr. 12. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!