Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet még egy pici remény? Én...

Lehet még egy pici remény? Én most teljesen feladtam. Nem tudom mit gondoljak. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy megint egy ilyen uncsi kérdés de remélem azért válaszoltok! :) Az ovum jelek szerint is akkor van amikor a gép a behúzza.Februárba 14. napon jött meg leesett a hőm és az nap jelentkezett is,márciusban pedig 12. napon ugyan így.

Tudom és hogy a pms tünetek meg a bab jelei lehetnek megtévesztőek,mert szinte ugyan azok.De tapasztalatok érdekelnének,hogy lehet-e még egy pici reményem? 8.dpo-on vagyok kb 21.-23.-ra nem várom.Ha már kezdenek jelek lenni pl: pici ingerlékenység,elkezdtek duzzadni és viszketni a melleim és nagyon ritkán már enyhe görcsök is vannak egy pillanatra! Nem tudom de én már úgy gondolom,hogy nem sikerült a baba!

felrakom a görbém is de abból még sokat szerintem nem lehet megállapítani.

[link]

Nem keresem a tüneteket éppen ezért de most elkeseredtem mert mindig így kezdődik mielőtt megjön! Vagy lehet még remény?Ti mit tapasztaltatok? Kérlek csak normális válaszokat!Köszönöm!


2016. ápr. 17. 09:46
 1/4 A kérdező kommentje:
*baba jelei bocsi
2016. ápr. 17. 09:47
 2/4 anonim ***** válasza:
Szépen fölment a hőd, jókor is voltatok együtt, persze hogy lehet reménykedni! Mostmár "csak" várni kell. Ne agyalj ennyit ezen, tereld el a figyelmedet és leghamarabb egy hét múlva tesztelj.
2016. ápr. 17. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem kell hogy mást erezzel akkor ha babas vagy, mint normál állapotban!

Nekem mindkétszer ugyanúgy megduzzadt a mellem es minden ugyanolyan volt, mint mikor meg fog jönni. Azzal a kivétellel hogy nem múlt el a mellfeszules a mensi napján.

Uh ebből neked meg bármi lehet, ne keseredj előre el!!!

A pozitív gondolatok kellenek, nem a negatívak!

Sok sikert kívánok! :-)

Majd írj h mi újság!

2016. ápr. 17. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én néztem a hõmet de volt hogy hírtelen leesett 36alà is..Akkor negatív volt a teszt de sûrûn mentem pisilni és feszültek a melleim szóval megismételtem rà kb 3napra akkor màr halvàny pozi volt :) (2nappal menszi elõtt)
2016. ápr. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!