Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Van egy fiú. Basszus, mit...

Van egy fiú. Basszus, mit gondoljak?

Figyelt kérdés
Tehát, van egy srác, két évvel idősebb nálam, és az egyik barátnőm bátyja. Foggalmam sincs, hogy én is tetszem-e neki.Csak az a ba, hogy félévem van kideríteni(vagy megmondani neki, hogy szeretem), mit csináljak?? A barátnőmnek nem mondhatom el...Nem tudom, mi lenne a reakciója.

2015. febr. 21. 21:00
 1/5 Stainless ***** válasza:

Szia!


Miért van időhöz kötve h kiderítsd?

Am meg írj rá, beszélgess vele, puhatolózz.

2015. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolj, amit akarsz és csinálj, amit akarsz, engem cseppet sem érdekelsz. Vagy írd le részletesebben mi a bajod, mert amit leírtál, az semmi. Tök általános probléma.
2015. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

a 2-es számúnak:

jó, oké, szerinted általános probléma, és lehet hogy téged ez nagyon nem érdekel, de akkor minek írsz ide?!

vagy segíts, vagy ne!!! de ez teljesen fölösleges, hogy csak mégjobban elszomoríts!!!!! És szerintem nem általános probléma, mert:

a, nem hinném, hogy mindenkinek az a baja, hogy a barátnője bátyjába van belezúgva

b, nem hinném, hogy mindenkinek csak fél éve van megmondani neki

c, nem hinném, hogy senki nem mondhatja el szinte senkinek!!!!!!!!

2015. febr. 22. 16:47
 4/5 A kérdező kommentje:

az 1-es számúnak:

a, fél év, és nem találkozunk többet, mert elmegy

b, nem nagyon tudok vele beszélgetni(nincsen facebookom), és szoktam puhatolózni

2015. febr. 22. 16:48
 5/5 A kérdező kommentje:

1.es nek:

és nem tudok vele beszélgetni sem(az előző kommentben az ráírni, nem beszélgetni, bocsánat), mert állandóan a haverjaival van... :(

2015. febr. 22. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!