Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ketsegbeesesemben kerdezem,...

Ketsegbeesesemben kerdezem, szerintetek egeszseges vagyok az eredmenyeim es a tuneteim alapjan? Nem akar osszejonni a baba.

Figyelt kérdés
Szoval 8. honapja nem esek teherbe. A ciklusaim 34-36 naposak (egyszer volt egy 29 es egy 54 napos a 8 honap alatt). 2-3 eve volt doki aki azt mondta, hogy pcos vagyok UH alapjan, de aztan a foorvos azt mondta, csak multicisztas, mert nincs mas tunetem, csak egy par ciszta). Kozben kulfoldre koltoztunk, ahol ilyen kerdesekkel nem tudsz orvoshoz menni, en vittem a papriomat a pco-rol (a multirol nem), azt mondtam, hogy mar fel eve probalkozunk (akkor meg csak a masodik honap volt). Igy nagy nehezen, de csinaltak egy 3. cn-i vervetelt (inzulint nem, a 21. napirol azt se tudtak, hogy minek kell...). Szoval az eredmenyeim tokeletesek, se pcos, se pajzsmirigy. Az alaphom hataresett, nyelvalatt 36.1-36.2, ovu utan (ami latszik a gorbemen es a teszt is mutatja) 36.6, olykor 36.7. A mostani menstruaciom elotti nap egyszer lattam rozsaszines folyast a wc papiron, de nem barnazok mar ugy, mint regen. A szokasos teakat, Venusz cseppet es premenst szedem. Szerintetek nekem egyszeruen ilyen hosszuak a ciklusaim? Vegulis az alaphom eppen, hogy elfogadhato (huvelyben mar 36.4 koruli az alapho). A doki azt mondta (meg osszel volt a kivizsgalas), hogy minden rendebn van, nyaron menjek vissza, ha addigra nem jon ossze. Az meg nagyon sokara van, es mi mar elegge el vagyunk keseredve. Keresem az okat annak, hogy ha van ovum, es jokor vagyunk egyutt, miert nem jon ossze a dolog... :(
2016. ápr. 17. 10:55
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsanat, ha kicsit kusza a szoveg, elegge feldult vagyok! :)
2016. ápr. 17. 10:55
 2/10 anonim ***** válasza:

1. "Kozben kulfoldre koltoztunk, ahol ilyen kerdesekkel nem tudsz orvoshoz menni" MIÉRT nem tudsz ilyen kérdéssel külfölödn orvoshoz menni? A legtöbb - fejlett - "külföldön" sokkal jobb az orvosok képzése ezen a atéren is, mint MO-on!


2. Komolyabban egy év sikertelen próbálkozás után érdemes kezdeni kivizsgálni a párt, elöbb nem.


3. A hosszabb - kb 35 napos - ciklus még teljesen normális, ez nem igényel semmiféle kezelést.

2016. ápr. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Meg tudod írni a 3. napi leletet?
2016. ápr. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos itt nem jobb az orvosi ellatas. Az eredmenyeket pedig nem tudom megmutatni, mert nem nyomtattak ki (oszinten mondom, hogy nagyon nincs penz az egeszsegugyben). Akkor ott megneztuk a doktornovel, lattam mellette az ertekeket, mutatta, hogy az aranyok is jok.
2016. ápr. 17. 11:38
 5/10 anonim ***** válasza:
A férfival minden rendben? Arról nem írtál.
2016. ápr. 17. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
21 evesen (7 eve) volt egy hereviszermutete a ferjemnek (a sparmaszam rendben volt, de megcsinaltatta, hogy kesobb ne legyen baj. Az azutani kontrollon is rendeben volt minden). Ezt felhoztuk a doktornonek, azt mondta, hogy terjunk ra vissza nyar utan, ha en visszamentem es rendben vagyok (csak baba nincs).
2016. ápr. 17. 12:12
 7/10 anonim ***** válasza:

8. hónapja nem esel teherbe. Oké. Ez még nem a világ vége. Próbálkozzatok tovább! Látszólag mindketten egészségesek vagytok, nincs olyan, ami miatt ne jöhetne össze.

Nem kell ráparázni és csak a "gyerekcsináláson" járjon az eszetek, engedjétek el magatokat, ne méregess hőket, ne időzíts. Legyetek együtt spontán, amikor kedvetek van és össze fog jönni.

Nekünk is bő fél év után jött össze. Nektek se telt el sokkal több idő. Szóval kár már most ráparázni, mert ez így nem lesz jó!

2016. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Bocs, de melyik országban élsz, ahol ennyire rossz szerinted az orvosi ellátás?
2016. ápr. 17. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztatast, lehet, hogy nem kellene ennyire stresszelnunk! Anglia ez az orszag, es nem csaks zerintem olyan szornyu az egeszsegugy. Kerdezz meg barkit nyugodtan! :)
2016. ápr. 17. 15:48
 10/10 anonim ***** válasza:

Mi fel evig probalkoztuk de en olyan szinten rakattantam, hogy mar mindennap azon gondolkoztam, hogy mi lehet miert nem jot ossze.. mar szamolgattam mikor hogy legyunk egyutt es sehogy nem jott.. aztan elegem lett es ugy voltam vele hogy okkal nem jon most.. ha szeretne a pici majd jon.. es nem ragodtam, stresszeltem tovabb rajta.. ra 2honapra jott es pozi teszt es most 10 hetes vagyok :)

Csak arra akarok kilyukadni, hogy jobb hogyha nyugodt es kiegyensulyozott vagy.. akkor talan hamarabb ossze jon :))

2016. ápr. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!