Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Másfél hete nagyon érzékenyek...

Másfél hete nagyon érzékenyek a melleim, érintésre fájnak is és pár napja úgy érzem azonnal meg fog jönni, pedig még van egy hét hátra. Ez lehet akár baba is? Vagy csak tényleg meg fog jönni?

Figyelt kérdés
2015. jún. 26. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
1 hét és kiderül... sajnos nem látok beléd
2015. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze, csak ilyen hamar és ilyen sokáig még sosem fájtak a melleim menstruáció előtt. De terhességi tünetnek korainak gondolom. Kíváncsi vagyok, hogy tapasztalt e hasonlót ilyen korán más is, akinek baba lett belőle?
2015. jún. 26. 22:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha egy hét van a nem vártig,szerintem korai lenne ez a tünet.De ki tudja. A nem vártig nem érdemes tesztelni szerintem.
2015. jún. 26. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!