Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma kellett volna megjönnie,...

Ma kellett volna megjönnie, pár csepp halvány barna volt reggel, azóta semmi. Tesztelnétek ma délután?

Figyelt kérdés

Tegnap délután vettem egy tesztet mert borzasztó rosszul lettem és nagyon hirtelen.Megéreztem a pizza illatát felfordult a gyomrom.Ott kellett hagyni az éttermet.Hazamentem aludtam és sokkal jobban lettem.Ma kellett volna megjönnie,de reggel halvány barna cseppeken kívül semmi.Viszont semmi tünet a melleimen kívül ami kicsit feszül és egész nap alszok. Itt a teszt de nem mertem megcsinálni hátha korai.

Ti tesztelnétek?


2016. ápr. 17. 14:30
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Tudom 😢 de most nagyon nehéz 😢
2016. ápr. 17. 15:22
 12/17 anonim ***** válasza:
Én pedig azt mondom csinálj egy másikat mondjuk szerda reggel, ha addig nem jön meg rendesen. Nincs mindenkinek pozitív tesztje nemvárt napján.
2016. ápr. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
es a barnazgatas jele lehet az is hogy megjon hamarosan ! nekem ez a 41.ik nap es nem jott meg , meg sokszor eloforudul az ilyen keses , amugy epp mergelodok mivel vervetelre kell mennem kedden es ejsze meg addig sem jon meg ,,, a mellem feszul meg ! .... de mar nalam is elindult a barnazas , most pedig megint nem latok semit .....
2016. ápr. 17. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Igen ha nem jön meg újra tesztelek. De csak hétvégén. Úgy biztos eredmény lesz!!

Köszönöm a válaszokat ☺

2016. ápr. 17. 17:23
 15/17 anonim ***** válasza:

Sajnálom. Egy jótanács a jövőre. Csak úgy tudod magad megkímélni ettől a nagy csalódástól, ha 4-7 nappal azután tesztelt ha nem jött meg. Tudom, ez piszok nehéz, de csak elhatározás kérdése. Én is csalódtam néhányszor, mert nem jött meg éjjel/reggel ahogy szokott, aztán a negatív teszt után mindig nagyon rövid idő alatt megjött :(

Persze ha nem jön meg néhány nap múlva tesztelj újra. Szurkolok!! :)

2016. ápr. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm! Megfodadom a tanácsod és köszi a drukkot :)

Kellemes hetet :)

2016. ápr. 18. 11:18
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem is ha nem jönn meg akkor péntek felé csinálj még egy tesztet. Drukkolok nagyon :)
2016. ápr. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!