Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ti tesztelnétek a helyemben?

Ti tesztelnétek a helyemben?

Figyelt kérdés
Ma vagyok a 9.dpo-n elvileg. Viszont nagyon hányingerem van fáj a fejem,derekam és szédülök. Nagyon nagy fáradság van rajtam alig bírok fent lenni!Feszül viszket a mellem és enyhe görcsölés is van olykor olykor egy pillanatra! Én szeretnék várni a nem vártig,de nagyon furán érzem magam és arra gondoltam,hogy lehet korábban jött a baba! Szerintetek meg érne egy tesztet reggel vagy csak sima premens tünet?Köszönöm a válaszokat és a biztatást is! Amúgy ha nehezen is de kibírnám már ezt a pár napot csak tényleg nem jól érzem magam.
2016. ápr. 17. 15:35
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsi egy kicsit ismételtem magam kérdésben! :)
2016. ápr. 17. 15:36
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet PMS is de lehet beágyazódás is 9. dpon. Ha az utóbbi, akkor sincs még HCG mert beágyazódás után kezd termelődni, így nincs értelme tesztelni sem. Ha nem bírod megvárni a nemvárt napját akkor is várj vagy 3 napot még és akkor se biztos, hogy kimutatja a teszt.


Egyébként görcsölt a hasam 7-8-9. dpon és babás voltam, 12. dpon teszteltem halvány pozit.

A többi szerintem más miatt lehet, beágyazódáshoz inkább görcsölés/szurkálás esetleg pecsételés társul, még a derékfájást is ra lehet fogni de mind igaz lehet PMS-re is.

2016. ápr. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Milyen módon figyelted az ovulációt?

Biztos hogy 9. dpo-n vagy?


Mert ha igen, akkor inkább valami vírusra gyanakodnék, ha meg tényleg terhesség okozza a tüneteidet, akkor az a valószínűbb, hogy kicsit előbb volt ovud mint gondolod.


Amúgy a teszteléssel nem veszíthetsz sokat. Vagy kiderül hogy + , vagy ha - , akkor azt tudod, hogy vagy terhes vagy, vagy nem.


Ha van sok teszted, akkor ellőhetsz egyet.

2016. ápr. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a gyors válaszokat.Mérem a hőmet és vezetem is. Végül is az is tévedhetett,nem tudom.

Jobb oldalon eléggé szurkál a petefészkem néha nagyon bele nyilall.

2016. ápr. 17. 15:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Linkelj egy görbét, szívesen megnézem.
2016. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nézd, szerintem semmi értelme tesztelni, mivel ha negatív, attól még lehetsz terhes, ha meg terhes vagy, akkor pozitív lesz a teszt akkor is, ha megvárod, hogy egyáltalán késsen a vérzésed, az a tényeken nem változtat.
2016. ápr. 17. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én pénteken voltam a 10.dpo-n és reggeliből halvány pozi lett. Hasonló dolgokat éreztem mint amiket te leírtál. Mértem a hőmet úgyhogy tudtam mikor volt ovum. Drukkolok! :)
2016. ápr. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!