Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Túl sok...

Keiko91 kérdése:

Terhes lehetek? Túl sok barnázás, negatív tesztek.

Figyelt kérdés
24 éves, egészséges, rendszeres 28 napos ciklusom van. Az utolsó menstruációm első napja Március 21 volt. Párommal Április 1. éjjelén voltunk együtt, védekezés nélkül. Ovulációm elméletileg 4.-én.. Április 14.-től mostanáig (17.-e) Folyamatosan "barnázok" és nem egy két csepp, hanem folyamatosabb, de enyhén darabos állagúan, színe sötét, de halvány barna. Az első napon, 14.-én enyhe görcsös tüneteim voltak. A következő menstruációmat 18-19.-re várnám. Eddig sosem volt barnázásom menstruáció előtt, 10 éve rendszeres, pontos. Viszont azt olvastam, hogy a beágyazódásnál csak kevés, egyszeri barnázás lehet, max 1-2 nap, és az sem ennyire későn jelentkezik. Tesztelek azóta minden reggel, több fajtával, de mind negatív. Képtelen vagyok várni, a várkozás felemészt. Voltak rosszullétim, pedig nem jellemző rám... Lehet rá esély, hogy mégis babát várok? (Még sosem voltam terhes)

2016. ápr. 17. 15:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Esélyesebb pedig valamilyen hormonprobléma, hiába volt eddig mindig pontos, barnázásmentes a ciklus. Terhessegre nem jellemző a barnázás. Beágyazódáskor előfordulhat, de ez nem gyakori és max 1-2 napos. Esetleg méhszájseb. Menj orvoshoz,ne tesztelgess!
2016. ápr. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!