Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Negatív teszt de még nem jött...

Negatív teszt de még nem jött meg, lehet még baba?

Figyelt kérdés
December 26-án voltunk együtt a párommal akörül volt elméletileg a pé-m, de most már nem tudom...egyéb okok miatt utána már csak január 5-én voltunk együtt...és elméletileg január 11-re nem vártam. Tegnap volt egy igazán halvány barnázás de azóta semmi...ma reggel teszteltem de negatív...feszülnek a melleim és rengeteget járok mosódba (alapvetően a mensim nem jár semmilyen előzmény fájással meg görcsöléssel, így ezek most nekem fura tünetek)...

2016. jan. 12. 11:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz baba, bár ha még mindig nem jön meg, érdemes pár nap múlva újra tesztelni.

A nemvárt napján a legtöbb teszt már biztosat szokott jelezni, és a barnázás is azt jelzi, hogy meg fog jönni pár napon belül.

2016. jan. 12. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sehol semmi...nem tudom örüljek-e vagy inkább ne. A hőm 37-37,2...
2016. jan. 13. 11:00
 3/4 anonim ***** válasza:
szia , na mi lett vegul kerdezo ?
2016. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szia! Nem lett baba...
2016. jan. 20. 07:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!