Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap voltam a párommal...

Vasárnap voltam a párommal együtt és nem akarunk még gyereket de előfordulhat hogy az előváladéktól lehet terhes? Meg már panaszkodik hogy hányingere van meg fáj a feje 3 nap után tapasztalható lenne a terhesség jele?

Figyelt kérdés
Mennyi időnek kell eltelni-e hogy a teszt mutasson valamit?
2015. szept. 30. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
8 nap míg beágyazódik. Lehet terhes, kicsi az esélye, de ha nem akartok akkor védekezzetek.
2015. szept. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Ha nem védekeztetek akkor könnyen teherbe lehet esni.

De 3 nap után még a terhesség jeleit nem nagyon tapasztalhatjátok.Még aligha beágyazódott volna.

De van a 72 órás teszt , az már lehet hogy mutatna.

2015. szept. 30. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
édes istenkém! nem akarsz gyereket, védekezni meg derogál?! komolyan mondom, hogy 8. osztályból nem engedném tovább csak azt, aki egy alap szintű biológia felmérőt legalább 80%-ra meg tud írni. miért nincs fogalmuk a mai fiataloknak a saját szervezetük működéséről?? -.-
2015. szept. 30. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
# 2: 72 órás teszt????!!!!!! Életemben nem hallottam még róla... nincs, amit kimutasson, hiszen addig meg sem történik a beágyazódás, tehát terhesség sem jön létre még 72 órán belül. Nem a 72 órás tablettával kevered?
2015. szept. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nagyjából 2-3 hó körülre mondják a rosszulléteket, nem azt mondom hogy máskor nem, de átlagban. Nagyon durván beképzeli magának a barátnőd :) Terhességi tesztet a szex után 2 héttel érdemes csinálni 22L
2015. szept. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!