Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba teszt? Jol működik?

Baba teszt? Jol működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nagy dilemmában vagyok, ugyanis történnek a dolgok. Kb 2 hete elkezdtek érzékenyek lenni a melleim, állandóan pisilni járok, szurkál a hasam és ilyen mindjárt megjön érzésem van. Észre vettem hogy sokkal többet iszok esténként és járok ki pisilni. És ha tehetem 10-12 órálat alszom mert hamar elfáradok. Ezek után párommal vettünk egy tesztet, ma reggel megcsináltam. Csak az volt a baj, hogy miután megcsináltam behoztam a szobába magammal és kb fél perc mulva aludtam is. Felébredtem párszor de nem foglalkoztam vele mondván hogy ugyis mindig megatív.

Most viszont találtam rajta egy halványka de szemmel jól kivehető második csíkot.

Ennek utánna nézve azt írja a net hogy a csík az csík. De mennyi idő után?

Lehet hogy az a második csíkocska nem azért van ott, hanem lehet hogy túl sok időt "aludtam" az eredményre? Szerintetek ez baba lesz? Vagy megint egy "szellemcsík"?

A válaszokat köszönöm előre is.



2016. ápr. 19. 09:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ezt elég nehéz megítélni így. Elméletben időn túl levegőre is kijöhet. Tesztelj újra,és üld végig azt az 5 percet. Én is fáradékon voltam mindkettőnél elején,na de azért egy teszt erejéig ébren tudtam maradni,főleg hogy millió dolgom volt lányommal való terhességnél és most is lányommal a második alatt.
2016. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem soha egyetlen tesztem sem váltott "negatívról pozitívra", bármennyi idő telt is el.
2016. ápr. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Hogy te mekkora bunko vagy!! Nem nem tudtam ugyanis elotte kb 3 orat aludtam mert DOLGOZTAM! Ne vegyel mindenkit egy kalap ala a semmirekello tizenevesekkel meg huszonevesekkel akik fel akarjak magukat csinaltatni hogy ne kelljen dolgozniuk es hogy el tartsak oket. Kepzeld el hog nem lusta vagyok csak tamacstalan, parommal van lakasunk, van mar egy 5eves lanykank es teljes munkaidobe dolgozok ha ez nem eleg mellette, ugyhogy Ha nem tudsz ertelmes valaszt adni akkor inkabb ne is irj sehova! Nem hiszem hogy ez lustasagbol fakad.
2016. ápr. 19. 09:48
 4/12 A kérdező kommentje:

A tobbieknek.meg koszonom a valaszt, fogok egy ujat csinalni.

Es ha le neztek ezmiatt ha nem van az a pont amikor el bir az ember 2perc alatt aludni..

2016. ápr. 19. 09:49
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én meg soha nem nézegettem időn túl.

De véleményem szerint ha ennyire durván vannak tüneteid, akkor a teszt másodpercek alatt 2 csíkos lett volna. Nekem anno a kimaradt menszes másnapján kb 10 mp-en belül erős egyértelmű 2 csíkos lett.


Bár azt a részt nem értem, hogy "nem foglalkoztam vele mondván hogy ugyis mindig megatív". Akkor mi a fészkes fenéért teszteltél, ha nem érdekel az eredmény???

2016. ápr. 19. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
#6: mert buta XDDD
2016. ápr. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

"Hogy te mekkora bunko vagy!! Nem nem tudtam ugyanis elotte kb 3 orat aludtam mert DOLGOZTAM!"


Azért te sem vagy semmi. Én terhesen is dolgoztam, sörözőben 12-13 órás műszakban, de azért nem aludtam át a teszt eredményét...

Ha annyira hulla fáradt lettem volna, akkor meg nem tesztelek, hanem csak alvás után...

Úgyhogy ne mártírkodj, nem te vagy az egyetlen, aki dolgozik, képzeld el...

2016. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Hogyha csak 3 órát aludtál, akkor gondolom előtte voltál pisilni, mielőtt lefeküdtél. Ez azt jelenti, hogy a vizeleted nem volt túl koncentrált, így én esélyesebbnek gondolom, hogy pozitív.

Egy hosszabb (legalább 6 órás nem pisilés után) csináld az újabbat.

2016. ápr. 19. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Szóval: ha többet iszol, többet is pisilsz, ez nem tünet... ha 3 órát alszol munkanapon nem csoda, higy később 10-12 óra alvással pótolod be ezt az időt. A mellérzékenység PMS tünet sokaknál. Ha azért fájna 2 hete, mert baba van, nem csak halvány lenne a vonal. Ha valaki kíváncsi rá, terhesség miatt vannak-e a tünetek, még a wc-ben kivárja azt az időt, nem.lewkszik aludni... Gyerek mellett sokan dolgoznak még terhesen is.

Na de mindegy, hogy állsz a ciklusban? Milyen tesztet használtál? Ezek nélkül mehéz lenne bármit is mondani.

2016. ápr. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
*nem lefekszik
2016. ápr. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!