Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baba teszt? Jol működik?

Baba teszt? Jol működik?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Nagy dilemmában vagyok, ugyanis történnek a dolgok. Kb 2 hete elkezdtek érzékenyek lenni a melleim, állandóan pisilni járok, szurkál a hasam és ilyen mindjárt megjön érzésem van. Észre vettem hogy sokkal többet iszok esténként és járok ki pisilni. És ha tehetem 10-12 órálat alszom mert hamar elfáradok. Ezek után párommal vettünk egy tesztet, ma reggel megcsináltam. Csak az volt a baj, hogy miután megcsináltam behoztam a szobába magammal és kb fél perc mulva aludtam is. Felébredtem párszor de nem foglalkoztam vele mondván hogy ugyis mindig megatív.

Most viszont találtam rajta egy halványka de szemmel jól kivehető második csíkot.

Ennek utánna nézve azt írja a net hogy a csík az csík. De mennyi idő után?

Lehet hogy az a második csíkocska nem azért van ott, hanem lehet hogy túl sok időt "aludtam" az eredményre? Szerintetek ez baba lesz? Vagy megint egy "szellemcsík"?

A válaszokat köszönöm előre is.



2016. ápr. 19. 09:40
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

huhh, én lemaradhattam valami válaszról, mert csak a nagy kifakadást láttam! :)

Na, a kérdésre is válaszolva:

1. nekem csak akkor jelent meg csík, amikor terhes lettem.

2. Amikor elkezdtük a babaprojektet, én nagy tesztelő voltam. Mensi előtt egy héttel már elkezdtem a tesztelést. Rengeteg negatívat láttam már...de mindig tűkön ülve vártam, hogy leteljen az 5 perc...nem igazán tudom, hogy csináltad kérdező, hogy elaludtad ezeket az izgalmas pillanatokat! :) pedig egy élmény...amikor elkezd sejtetődni a második csík, neked kerekedik a szemed, hogy ez nem lehet igaz! :) Mész a fény felé, hogy tényleg ott van-e..és azt hiszed, csak a szemed káprázik...ebben megerősít a párod is, mert ő bizony semmit sem lát! :D na, de pár nap múlva már ő is látja, és akkor esik le neki, hogy apa lesz! :) Az élmény felbecsülhetetlen, ahogy a nyakadba borul! Pedig ekkor Te már biztosan tudtad, hogy terhes vagy, csak ő nem látta... :)

Na, jól elkanyarodtam a kérdéstől, elnézést! :)

17 hkm

2016. ápr. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nekem soha nem volt "időn túli" pozitív tesztem. Ha nem voltam terhes, csont negatív volt órák múlva is.

Pozitív tesztet kizárólag csak akkor produkáltam, ha terhes voltam, de akkor kijött a második csík azonnal, és ott is maradt...

Úgyhogy szerintem nagy eséllyel terhes vagy.

De a biztonság kedvéért ismételd meg a tesztet, hogy megnyugodj.

2016. ápr. 19. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!