Párolgási csík?

Figyelt kérdés

7 napja késik a menstruációm, ilyen még soha nem volt. Ciklusom 12-dik napján történt szexuális együttlét, viszont ellenőriztük, az óvszer nem sérült.

Ma délben teszteltem, 99%-os teszttel (legalábbis ezt írja a dobozon, és a nap bármelyik szakaszában használhatom), viszonylag hamar kimutatta az egy csíkot, kevesebb, mint öt perc alatt... fél óra múlva néztem és egy második halvány csík is megjelent. Frászt kaptam. Utánaolvastam, ez lehet a párolgási csík... Valakinek volt ilyen?



2016. ápr. 18. 13:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Szia ha megnézed a tájékoztatót, akkor rajta van, hogy a 10 perc utáni eredményt nem szabad figyelembe venni. Ha fél óra után jelent meg a csík, az már boven túl van rajta. Nincs ok az aggódásra.
2016. ápr. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Kicsit megijedtem, mert szeleburdi vagyok és azt gondoltam, hogy figyelmetlenségemben nem vettem észre először. De annyira nem halvány, hogy ne akadjak ki tőle elsőre. Remélem, hogy igazad van, holnapután a biztonság kedvéért még egyet elvégzek, hogy biztos legyek a dolgomban, s, ha továbbra is késni fog, akkor megyek dokihoz. :(
2016. ápr. 18. 13:22
 3/26 anonim ***** válasza:
Tennel fel egy kepet a tesztrol?
2016. ápr. 18. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
En 2 óra múlva néztem meg anno a tesztem. 2 csík volt rajta. Gondoltam ez mar nem éri csík. 8 éves a lányom. Ennyit a későn nem szabad megnézni szovegrol.
2016. ápr. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Ha ùjra csinàlsz azt reggeli első vizeletből csinàld. Akàrmilyen minőségi a teszt akkor is a reggeli a legbiztosabb
2016. ápr. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
Felhívtam az orvost, elmagyaráztam neki is, szerinte nem vagyok terhes, de mondta, hogy ismételjem meg.
2016. ápr. 18. 13:40
 7/26 anonim ***** válasza:

Na, én ezért dobom a kukába 10 perc után a tesztet. Hogy ne "ijesztgessen".

Volt már pozitív tesztem, az kb 10 mp alatt kijött.

Ha a negatív 5 perc után is negatív, akkor elhiszem neki, és nem nézegetem órák/napok múlva.


Ha aggódsz, akkor tesztelj még 1-2-3-at, de ne egyet nézegess egész nap.

Ja, amúgy száradási csík a neve.

2016. ápr. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm neked is. Mindenképp lesz még teszt
2016. ápr. 18. 14:01
 9/26 A kérdező kommentje:
2016. ápr. 18. 14:52
 10/26 anonim ***** válasza:
Én nem látok második csíkot.
2016. ápr. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!