Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem koncentrált pisi?

Nem koncentrált pisi?

Figyelt kérdés

8 napja késik a mensim. 28 naposak általában a ciklusaim. A teszten azt írja, hogy a nap bármely szakaszában működik a teszt, 99% hatékonysággal.

Ma sok vizet ittam igaz. És egy órás különbséggel pisiltem utoljára, de elméletileg így is ki kellett mutassa. Főleg már 8-dik napon. Negatív lett. Hihetek neki?


2016. ápr. 19. 19:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy esetleges későbbi ovu esetén simán lehet negatív a teszted még terhesség ellenére is. Sőt, igaz ritka de van olyan eset, hogy csak jóval később mutatja a teszt a terhességet, erre meg a vérteszt jó, az biztosat mutat. Igazából addig amíg nem jön meg azért van esély babára. Tudod mikor volt ovud?
2016. ápr. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ez a nap bármely szakaszában kimutatja a terhességet, ezt inkább nem kell készpénznek venni, ez inkább akkor igaz, ha már legalább késik a vérzés. Menzesz előtt, vagy azon a napon egyáltalán nem mindegy a vizelet a koncentráltsága.

Viszont 8 napos késésnél már mindegy, akkor már tényleg ki kéne mutatnia.

Viszont az is lehet, hogy valóban volt egy spontán peteérés, vagy csúszott valami miatt a peteérés és akkor lettél terhes és akkor még nem mutatja.

De az is simán lehet, hogy nem vagy terhes, csak valami miatt, vagy bármilyen különösebb ok nélkül késik. Mert ilyen is van.

Szerintem nem vagy terhes.

2016. ápr. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem pedig bármi lehet. Nálunk kb 2 hét késés után lett pozitív teszt pedig minden rendben van, 11 hetes a párom a babánkkal. Ez a reggeli pisi dolog hit kérdése inkább bár mi is hittünk benne de minek. Szerintem inkább az van, hogy ha vársz másnap reggelig akkor annyival is több hcg lesz, emiatt annyival is erősebben mutatja a teszt.
2016. ápr. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!