Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitív tesztesek! Kezeket...

Pozitív tesztesek! Kezeket fel! Van kedvetek megosztani a tapasztalataitokat?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Gondoltam csinálok egy csoportot a nem rég pozitív tesztelőknek :) lehet, h ezt már a terhesség oldalra kellett volna, de azt gondoltam, h nem mindenki lépett tovább arra a "fülre"! Gondoltam megoszthatnánk egymással a tapasztalatainkat, véleményeinket, képeinket :) Várlak Titeket:)

2016. ápr. 20. 06:18
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem 8-án lett pozitív a tesztem.

Vagyis az első tesztem, mert azt még 3 követte...

Mind pozitív lett.

Hétfőn voltunk ultrahangon a párommal, minden a legnagyobb rendben... 7 hetes, és gyönyörű :)

Első baba.


32/n

2016. ápr. 20. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim válasza:
100%

Szia.

Nekem 3-án lett pozitív az első tesztem :) hajnal volt, igazából nem gondoltam, hogy pozi lesz. Meglepődtem, amikor időn belül két csíkos lett. Felkeltettem páromat is, hogy ő is látja-e amit én látok :D hirtelen azt sem tudta mit kell néznie. Amikor magához tért, ő is nagyon örült :)


Hétfőn megyek majd orvoshoz, nagyon izgulok, hogy minden rendben legyen. Alig várom, hogy láthassam :)

2016. ápr. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
De jooo :) nagyon orulok nektek :) nekem 16an lett az elso pozi, halványan, parom azt mondta, h ott sincs, aztan csinaltam egyet délben is, masnap reggel is, es hetfo reggel egy clearbluet, ami szerint 2-3hete fogant:) nagyon örülünk neki, elso baba lesz! Ti éreztek valamit? En az elejen eleg intenzíven gorcsoltem, mintha meg akart volna jonni, most mar csak picit gorcsolok, mellem picit faj...en a saját orvosomhoz 5en megyek, de most penteken megnez egy ismeros szülésznő UH-n, h jo helyen van e, szivhang meg nem nagyon lesz, de megnyugszunk ha tudjuk, h nem azert gorcsolok, m esetleg valami van! 12.hetig azt mondtak, h normalis, de biztos, ami biztos, megnézzük penteken :)
2016. ápr. 20. 08:52
 4/34 anonim válasza:

2.válaszoló vagyok: én is görcsölgettem az elején, a napokban már csak nagyon ritkán. A héten kezdődött a reggeli hányinger.:( étvágyam nagyon nincs, inkább ennék sós rágcsálni valókat: ropit, sajtos tallért. Folyadékigényem megnőtt, ez számomra pozitív :)

Én ahogy számoltam pénteken lesz 7 hetes, remélem hétfőn lesz már szívhangja is :) <3

Gratulálok Neked is, nagyon boldog Babavárást :)

2016. ápr. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim válasza:
Elfelejtettem leírni, hogy a melleim nekem is fájtak, feszültek. Nem is tudtam normál melltartót viselni, csak sportmelltartót. A hétvégén elmúlt, de azóta is csak sportmelltartót tudok elviselni magamon.
2016. ápr. 20. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Nekem is nagyon megnőtt a folyadékigényem, ami nagyon meglepő, mert en kb 3-5dl-rel elvagyok egy nap, most 2-2,5liter :) nagyon sokat pisilek! En is csak sportmelltartot hordok:) hany évesek vagytok, ha nem vagyok tul indiszkrét? :)
2016. ápr. 20. 09:41
 7/34 anonim ***** válasza:

Én az 1. válaszoló vagyok, Heni.

32 éves vagyok, első baba.

Én is többet iszom, pattanásaim voltak az elején, amik elmúltak szerencsére, mert amúgy szép a bőröm. Fáradékony vagyok, volt olyan érzésem, hogy meg fog jönni, fájt.

Nem véreztem kicsit sem a teszt óta.

18-án voltunk Uh-n.

akkor volt 12-13 mm :)

2016. ápr. 20. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim válasza:
2.: 23 éves, első babás vagyok és nagyon boldog :) te? :)
2016. ápr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 A kérdező kommentje:
En 25 elso babas :) es mar alig varom, h lassam UH-n :)
2016. ápr. 20. 13:14
 10/34 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én most hétfőn és szerdán csináltam pozi teszteket. március 17.-én volt meg utoljára, ovum április 1.-én volt. 27 éves leszek, és nálnuk második baba. Nagyfiúnk már öt éves lesz. Minden vágya egy tesó, akire sajnos elég sokat kellett várni, úgyhogy nagyon bízom benne, hogy minden rendben lesz. Május 2.-án megyek dokihoz. :) Gratula mindenkinek!
2016. ápr. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!