Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Valakinek volt már hasonló...

Valakinek volt már hasonló helyzete? És siker lett belle? Kérlek titeket, hogy osztjátok meg velem tapasztalataitokat!

Figyelt kérdés
Pajzsmirigy problémáim vannak. Erre szedek gyógyszert 3 hónapja (Euthyrox 25mg). Januártól sok menstruációs gondom volt azóta szedek Duphastont is. Duphastonnal ez az utolsó hónapom volt. Úgy szedtem,hogy amikor megjött onnantól számított 15. napon kezdtem, aztán 10 napig szedtem, amikor elfogyott másik nap már meg szokott jönni, most pedig már 4 napja semmi. Tudni illik,hogy babaprojekt van azért szedem a duphastont. TSH-m 2 hónapja 4,89 volt, a múlt hónapban a gyógyi hatására már 1,98! Tesztet nem merek még csinálni mert félek,hogy megint negatív lesz :(. E mellett most fájnak a melleim nem valami idegtépő módon de fájnak, ezelőtt nekem menzikor sosem szoktak fájni.Szerintetek menjek dokihoz vagy várjak még pár napot és próbáljak tesztelni ? Köszönöm minden kedves válaszoló idejét és válaszát!
2013. júl. 29. 07:12
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj, mert mind a két esetben érdemes felkeresned az orvosod.De jobb úgy odaálitani, hogy csináltam tesztet .... lett.

... helyére pozitívat kivánok! :)

2013. júl. 29. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem tesztelj!

Bár én is szedtem ezt a gyógyszert, nekem sem jött meg mindig a gyógyszer befejezése után, volt 4-5 nap is.

2013. júl. 29. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nekem eddig mindig úgy volt,hogy befejeztem pl. hétfőn és szerdán már meg volt. Most múlt hét csütörtökön fejeztem be ma hétfő van és még mindig semmi. Nem is érzem,hogy meg fog jönni, mert hasam szok fájni olyankor már tudom,hogy már csak pár órám van. És most semmi a mellem fáj ami viszont sose szokott.
2013. júl. 29. 07:45
 4/18 A kérdező kommentje:
Szerintetek ha most tesztelek már nem első pisiből az jó lesz ???
2013. júl. 29. 07:46
 5/18 anonim ***** válasza:

Szerintem igen!Első voltam.

Ja és írd meg mi lett!DRUKK!

2013. júl. 29. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
De persze,ha kibirod akkor holnap reggeli biztosabb!
2013. júl. 29. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
én is pajzsmirigyes vagyok,első letroxos (50 mg) hónapban lement 5,7ről 2,7re,viszont a doki azt mondta,lehet próbálkozni.Második hónapban már terhes lettem,akkor 3,3 volt a tsh .A mellem nekem sem szokott fájni ,de akkor picit fájt.A gyógyszer adaomat másfélre emelték és most 0,352 lett a tsh,most vagyok 8 hetes.Szerintem tesztelj nyugodtan! Ja és én utólag kaptam utogestant!
2013. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
előszsöris tesztelj. Az orvos még semmit nem látna és haza zavarna hogy tesztelj. Itt látatlanba senki nem tud biztosat mondnai. Minek bizonytalankodni jobb tudni a biztosat. H amáskor nem szoktak igy fájni a melleid az mindenképp jó jel.
2013. júl. 29. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szép ez a TSH érték :)

Tesztelj szerintem is!

2013. júl. 29. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Csajok köszönöm a biztatást !

Holnap reggelt kivárom és tesztelek ! Ma sajnos már nem jött össze mert el kellett mennem pár helyre.

Holnap mindenképp írok hogy mi lett !

2013. júl. 29. 10:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!