Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért kell lepontozni azokat...

Miért kell lepontozni azokat akik hasznos, normális válaszokat adnak?

Figyelt kérdés
Megfigyeltem h mostanában nem is azért írnak egyesek a kérdésekhez választ,mert érdekli őket.Sokan vannak itt akik csak azért írnak h generálja a veszekedést.Vagy irigységből v pedig unatkozik v megkeseredett unatkozó p.csa.Sokszor már nem is arról szól egy kiírás amiről a kérdező érdeklődik.Megbántják,lepontozzák egymást és végűl az kerűl előtérbe és a téma központjává aki a bunkozást kezdi.Igazam van?
2016. ápr. 20. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
58%

Igen. És akkor jó, ha igazad van?


Tudod, szerintem a probléma azokkal van, akik ezt az oldalt komolyan veszik. Ez egy nulla hely. Mindenki püföli egy kicsit a klavit, aztán továbbáll. A baj akkor kezdődik, amikor valakinek fontos lesz a válasz. Amikor számít, hogy mit mond vagy gondol a másik. Ez az, aminek nem lenne szabad megtörténnie. De előrébb tart a technika fejlődése, mint az emberek alkalmazkodása hozzá.


Aki itt bármi (!) miatt megsértődik, vagy felidegesíti magát, az lelkileg nincs felkészülve és nem érti az internet használatát. Ezt ki kell tudni mondani. Ha érzed ezt magadon, gondold át, minek kell ez neked???

2016. ápr. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%

Én azt nem értem, hogy kik azok, akik egyáltalán figyelik (és egyáltalán hol, hogyan?), hogy lepontozták-e őket...


Én elolvasom a kérdést, a válaszokat, írok, ha úgy van, de még soha, egyszer sem figyeltem, hogy mit mondtak rá, kaptam-e értékelést. Azt írtam, amit gondolok, ezen nem változtat semmit az értékelés... Őszintén tényleg nem is tudom, hogy egyáltalán ezeket hol látjátok...

2016. ápr. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

En sem tudom hol kell nezni. De en igazat adok. Ma egy kismama kitett egy kepet,kérdezve hány hetes szerintünk. Es volt egy nagyon tapló hozza szólás. Sajnaltam :(

Nem lehet mindenki 40kilo terhesen. Es o sem volt kövér,irta h van rajta egy kis felesleg de egyáltalán nem kövér.

Nekem sem esne jol ha igy ilyen Paraszt módon leugatna valaki. Mert valakit igenis szamit mas mit gondol,es jol esik ha normálisan valaszol.

Es ez csak egy pelda volt.

Vannak akik ilyenek...ebben lelik örömüket,ha lehúzzák a másikat...

Pedig szimplán csak nem kene válaszolnia es ennyi.

2016. ápr. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Mindenkinek saját felelőssége hogyan használja az oldalt. Aki túlsúlyos és lelkére veszi a bunkó kritikát, az miért tesz ki képet? Itt nem (!!) barátok vannak. Kedvesnek lenni sem kötelező. Önkritika kell, hogy "elbírom-e vagy sem" a válaszokat? Olyan kérdést nem kell kitenni, amire nem akarunk választ kapni, vagy csak egyféle elfogadható.


A pontozás is ilyen. Aki nem bírja elviselni, ne írjon választ.

2016. ápr. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
47%

Utolsóval értek egyet.


Hülyék előfordulnak mindenhol, névtelen fórumon meg pláne, de ahhoz képest meg egész sok a normális válasz is itt.


Ez nem egy baráti kör, vagy lelkisegély szolgálat. Aki használja az oldalt, legyen ezzel tisztában azzal, hogy ez csak egy névtelen fórum. Jó esetben kap vagy tud adni hasznos választ, tippet, tanácsot, de van, hogy nem. Ne legyenek senkinek túl nagy elvárásai itt senkivel szemben. Aki ezt magára veszi, az meg is érdemli.

2016. ápr. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én egyszer privát üzit kaptam ahol engem még az anyumat is mindennek elmondott az illető és hozzátette h máskor elő ne forduljon h olyan kérdéshez írok amihez ő már írt,és főleg ne ha nem egyezik az én véleményem az övével,egyik haver segítségével elküldtem az oldal vezetőjének a levelet az illető repült.vannak ilyenek is pedig csak kulturáltan elmondtam a véleményemet
2016. ápr. 20. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Utolsó, tényleg vannak ilyen trollok itt, de igazából az energiát sem éri meg abba belefektetni, hogy bárkinek is elküldd a levelét, ugyanis a max annyi, hogy a megadott nick-el kitiltják a fórumról. Ez kb. 3 percig tart, mígnem csinál egy másik regisztrációt.


Ezekkel nem kell egyáltalán foglalkozkni, ezek csak trollok, akik direkt bosszantják az embert, és nálad elérte a célját a troll. Legközelebb elég ha letiltod a privát üzeneteit, és kész.

2016. ápr. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez igy van! Egyszer volt egy olyan kerdes,h kinek milyen volt a szulese! Aztan engem csontra lepontoztak

Es irtak is,h mennyire gaz az,h en epiduralis erzestelenitovel szultem es arra nem voltam kepes,h vegig szenvedjem a szulesem! Holott nyiltan irtam,h inditasra sem akart jonni a picim a 41.-ik het vegen es a tagulast segitve es a nagy fajdalmak elkerulese erdekeben javasolta az orvosom,pedig egyaltalan nem is epidural parti! Erre agyonra lepontoztak. En oszinten leirtam a szulesem,egy teljesen sajat tapasztalatot! Se tanacsot,se semmi mast nem tettem hozza,szimplan csak az en atelt elmenyeimet,erre lepontoztak! Es nem arrol van szo,h nekem ez fajt,felidegesitett,vagy meghatarozta a napom,egyszeruen csak nem ertettem,h ezt megis miert???

Na ezek az emberek az elettelen megkeseredettek,akik kinjukban mar nem tudjak mit csinaljanak! Es az ilyen valaszaim miatt tunok masok szemeben hiteltelennek (mert ezt is mondtak mar),h ilyen keves szazalekkal miert okoskodom,mikor sosem szoktam,csak egy sajat velemenyt,megelt tapasztalatot osztom meg! Nem szoktam olyanban valaszolni,amirol fogalmam sincs,csak amit mar megjartam en is! Szep!

2016. ápr. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Első válaszadó! Ha nem venné komolyan az oldalt, minek írna ki kérdést? Hisz úgyis mindenki csak elbaromkodná.

Ám meg én azt pontozom le, aki elképesztően nagy idiótaságot ír, vagy aki engem is lepontozott. Ez így korrekt, nem?

2016. szept. 1. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!