Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Repesztő után normális hogy...

Repesztő után normális hogy fáj a hasam végig lent. Ill az a petefészkem amelyben domináns tüszőt látott?

Figyelt kérdés
Milyen mellékhatások tünetetek volt?

2016. ápr. 15. 11:51
 1/9 A kérdező kommentje:
Olyan érzés mint amikor meg akar jönni.
2016. ápr. 15. 11:51
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen normális, rákérdeztem az orvosnál is.


Nekem volt úgy, hogy éjjel felébredtem rá, és mozdulni se tudtam.

2016. ápr. 15. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Pontosan :) Ahogy sétáltam haza párszor meg kelet állnom mert baromira szúrt feszült fájt.Mind akit leszúrnak.De ez is bizonyítja legalább ,hogy van remény és ujra peteérésem :)
2016. ápr. 15. 12:36
 4/9 anonim ***** válasza:

Azt mondta az orvos, hogy attól fáj, hogy reped, szóval hajrá!


Lombik? Inszemináció? Vagy terminált együttlét?

2016. ápr. 15. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szia! Igen, lehetséges. Én normál esetben is legtöbbször megérzem az ovut, néha annyira fáj a hasam, hogy lépni sem bírok, gyógyszert kell bevenni. 2 éve úgy mentem be az inszemre, hogy nagy fájdalmaim voltak, úgyhogy nekem akkor nagyon fájt az inszem. Délután majdnem sírva hívtam fel a meddőségit, hogy bevehetek-e gyógyszert.
2016. ápr. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Terminált együttlét , 2 clostyl-os hónapom.De 2014 októbere óta próbálkozunk,csak ez a doki legalább próbál nem úgy mint az előző aki közölte hogy majd menyek vissza de mit is akar maga 1-1,5 év után.Hát így kerültem egy fokkal jobbhoz.Egyből vérvétel után ki is derült,hogy puszira próbáltuk mert nem volt peteérésem...
2016. ápr. 15. 17:17
 7/9 Babu79 ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Nekem is ez a 2. closty-s hónapom. És 13.-án adtuk be a tüszőrepesztőt inszem elött. Annyira éreztem most a hatását, mint még soha. Majdnem összerogytam a fájdalomtól, és nem csak percekig tartott, hanem órákon át hullámzó erősségű fájdalommal. De én is örültem neki, hiszen ez jó jel, ahogy te is írtad!

Mi is már 2 éve próbálkozunk, hátha ez az április a mi hónapunk. Te mikorra nem várod?

2016. ápr. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
30-ára nem várom .De már megpróbálom nem bele élni magam,hátha megint pofiraesés lesz a vége.
2016. ápr. 15. 18:03
 9/9 Babu79 ***** válasza:
Én 27.-re nem várom. Ismerős a csalódástól való félelem, de csak pozitivan!!! Hátha április a mi hónapunk! Drukkolok neked! Kitartáááás! Mondom én, bár számomra is borzalmasan idegörlő ez a két hét... De sokat olvastam róla, hogy az idegeskedés és túlzott pesszimizmus többet árt, mint használ. Megemelkedhet a prolaktin szint a vérben, ami ellenünk dolgozik. Most, hogy már ezt is tudom, igyekszem a nyugalom és pozitivitás jegyében eltölteni azt a két hetet. Hajrá április! :-D
2016. ápr. 16. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!