Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen a ciklusom...

Rendszertelen a ciklusom ezért a dokim fogamzásgátlót javasolt egy hónapig. Ez normális? Tudja hogy babát szeretnénk. Abban a hónapban már peteérésem sem lenne igaz?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 20:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
52%
Na hat én itt valtanek orvost... Rendszertelensegre babaprojekt alatt fogigatlot... :/ Na szoval, sztem ne tablettaval próbáld beállítani, hanem elsőként gyógynövényekkel. Ilyen a baratcseje - nekem nagyon bevalt- vagy a palastfu tea pl. Mindegyik gyógynövény és nem hormontabi. De ha tutira akarsz menni olvass utana a lehetőségeknek és egy masik dokit is kérdezz meg. Remelem sikerul máshogy megoldanod.
2016. ápr. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Igaza van az 1. Valaszolonak! Gyógynövények első körben!

En a cickafarkot javasolnám Neked, mert a rendszertelen ciklus mögött valószínűleg ovu hiány is megbujik. A peteérést pedig a cickafark segíti.

Mensi elmúlta utantol igyál reggel es este egy egy cseszevel ovuig! Utána valthatsz palastfure a mensi megjoveteleig.

Ehhez ajánlatos figyelni az ebredesi hot is, vagy ovutesztelni hogy tudd meddig idd a teát.

2016. ápr. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én rendszertelen ciklus esetén endokrinológushoz fordulnék egy-két hormonsorért és rendes gyógyszerrel kezeltetném magam, nem fogamzásgátlóval. Ettől függetlenül persze a gyógynövények is mehetnek, bajt nem csinálnak.:)De rendes orvoshoz is el kell menned, a nődokid nem ért hozzá, nem belgyógyász.
2016. ápr. 15. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Ovum van. De ettől függetlenül a 50-60 napos a ciklusom.

Ittam cickafarkfűt. Nem használt. Ettem 3 hónapi barátcserjét,nem használt. Voltam hormonsoron,normális.


Doki is meglepődött mikor előszőr látta a saját szemével hogy van peteérésem. Görbéim is "szépek" csak..50-60 naposak.


Nekem nagyon rossz így,hogy èvente 6 alkalommal van esélyem a teherbeesésre :(

2016. ápr. 15. 22:19
 5/14 anonim ***** válasza:
Szia! Az 1es vagyok. Honnan tudod h van ténylegesen ovud? Csak azert kérdem m ez nem normalis:/ De tenyleg ha ezeken tul vagy akkor másmilyen doki pl endokrinologus ahogy fentebb irtak. Lehetséges mas szervi gond, pl pajzsmirigy. Ezt mihamarabb meg kellene tudnod, nem elfedni hormontabival. Nem tudom h mi lehet nalad a gond, de ennek valami okának kell lenni és a te erdekedben meg kellene tudnod. Jajj nagyon drukkolok neked!
2016. ápr. 15. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Szia

En is gyógynövény parti vagyok

Méhpempő barátcserje es a ciciafark tea a lehető legjobbak !:)

2016. ápr. 15. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Mennyi ideig ittad a teàkat?
2016. ápr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
nekem is ez van , azt akarta hogy szedjem , de amikor mondtam hogy babat szeretnenk , akkor azt mondta ne szedjem :) : d
2016. ápr. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Ovu kovetesed volt uh-val? Vagy verveteled? Ez alapján bizonyított az ovu?

Azzal h látszik érni egy pete mondjuk az uh-n, meg ugye nem biztos h meg is tud repedni.


Egy endokrinokogus teljesen máshogy szemléli a hormonertekeket, mint egy nodoki. Szóval en is azt javaslom h menj el egyhez.

2016. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Ovut ultrahangon nézte. Többször 1 hónapban. Emellett ovu teszteltem és hőmérőztem is. Nem tudom mit csináljak még,hónapok óta hetente járok hozzá. Már tanácstalan ő is mivel minden rendben van csak hosszú a ciklusom.


Teákat 2 hónapig ittam,tovább nem bírtam volna,megutáltam az ízét.


Ráadásul 4 hónappal ezelőtt 7 hetesen elvetéltem spontán de volt egy gyógykaparásom is. Nem állt helyre semmi és most rettegek,hogy mi lesz ha újra megtörténik.

2016. ápr. 16. 09:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!