Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Látjátok a második csíkot?...

Látjátok a második csíkot? Száradási csík lehet?

Figyelt kérdés
[link]

2016. ápr. 21. 01:08
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy még meg is jött, de nem úgy ahogy szokott, rövidebb volt, és kevesebb. Még görcsölni sem görcsöltem, pedig vagy 2 fájdalomcsillapítót mindig elfogyasztok az első nap. A hasam viszont olyan mint egy lufi már lassan egy hete,és estére sokkal nagyobb, elég feltűnő, mert vékony vagyok nagyon :/, de úgy étkezem mint eddig, és az emésztésemmel sincs gond.Párommal még egyenlőre nem is terveztünk gyerkőcöt, csak a "furcsa érzés" miatt csináltam a tesztet, de akkor lehet, hogy csak bemagyarázom, és ez csak egy száradási csík. Biztonság kedvéért megismétlem azért majd pár nap múlva. Köszönöm a válaszokat! :))
2016. ápr. 21. 13:31
 12/18 anonim válasza:

Szia.

Tesztedet painttal nyitsd meg, jelöld ki a teruletet, es jobb egérgombbal katt, majd a legördülő menüből az utolsót valaszd ki. Kep invertalasa.

Ha van ott csik, akkor lesz negativja.

Toltsd ide fel.

2016. ápr. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Felesleges.. meg is jötz neki...ha mikroszkóppal kell a tesztet nézni,az negatív...
2016. ápr. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

[link]

Itt lenne,talán jobban látszik. De nem élem bele magam inkább, valószínűleg csak száradási csík.

2016. ápr. 21. 21:46
 15/18 anonim ***** válasza:
Lehet hulyevagyok de en latom ahogy ranagyitok!!! Par nap es erosodni fog, drukkolok, de sztem van masodik csik.:)
2016. ápr. 23. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:

[link]

[link]

Csináltam megint egyet, de nem is tudom... ez hibás?

2016. ápr. 30. 13:48
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy várandos ,de kívánom hogy ne legyen igazam.
2016. ápr. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Tegnap vettem észre, h van egy barna csík a púpom alatt, az előjöhet mástól is? Csak mert eddig nem volt itt. :S
2016. ápr. 30. 18:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!