Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek is száradási csik?

Szerintetek is száradási csik?

Figyelt kérdés

[link]


Időn túl jött ki, de 1 órán belül. Élőben mintha halvany rozsaszin lenne. Müllerben vettem a tesztet, Duchesse a neve. Igaz, még csak 10. dpon vagyok, de ilyenkor már szoktam rózsaszinezni, meg barnázni, és eddig semmi. A melleim nagyon fájnak, mintha be lenne gyulladva mindkettő. 13-14. dpon szokott megjönni.



2016. márc. 18. 11:16
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Bocsi, de semmit sem látok a képen. :( Tesztelj, ha késik. Megy a drukk.
2016. márc. 18. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nem haragszom :) én látom élőben, de nem tudom eldönteni én sem. Tesztelek majd később is.
2016. márc. 18. 12:04
 3/32 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen szerkesztés nélkül. Na, majd kiderül!

2016. márc. 18. 12:27
 4/32 anonim ***** válasza:

[link]


Sziasztok, látszik itt valami, megnéznétek ti is _:-)

2016. márc. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
51%
Ez mekkora pofátlanság,hogy másnak a kérdéséhez teszed fel a képed....
2016. márc. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
En látok valamit, de tedd fel külön kérdésbe! Nem igazán illik más kérdésébe belekontárkodni, pláne úgy, hogy az eredeti kérdésre nem is válaszolsz!
2016. márc. 18. 12:44
 7/32 A kérdező kommentje:
Ja, ha már belekontárkodtál a kérdésembe, hagy javasoljak valamit. A körömkefe csodákra képes :) :) :)
2016. márc. 18. 12:46
 8/32 anonim ***** válasza:
Kérdező szerintem csak száradási, nagyon halványan látszik és nekem nem tűnik rózsaszínnek sem. Pár nap múlva ismételd meg ha addig nem jön meg.
2016. márc. 18. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, sajnálom, hogy a te kérdésedhez, írtam, most először vagyok az oldalon, azt hittem lehet, az első válaszod, még szimpatikus volt, a második ami a körömkefére vonatkozik nem értem! Ha tudnám törölni megtenném!
2016. márc. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Köszi 8-as. Hát sajna szerintem is inkább száradási, ilyenkor még nehéz eldönteni, hogy rozsaszin-e, vagy egyáltalán van-e rendes színe. Én rózsaszinesnek látom élőben. De majd úgyis kiderül pár nap múlva. Türelem... :)
2016. márc. 18. 12:51
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!