Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek lehet terhesség?

Szerintetek lehet terhesség?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit gondoljak... tudom várjak még pár napot és tesztelhetek, de addig is szeretném tudni ti mit gondoltok... elviekben hétfőre nem várom. Soha sem volt fájdalmas ciklusom, akkor vettem észre ha megjött ha elmentem mosdóba és véres volt a wc papír. Se görcs se mellfájdalom semmi soha. Most a mellem ha állok nem fáj talán egy kicsit forró de ha fekszem akkor úgy érzem mintha égen. A másik, hogy a hasam alja nem is tudom, hogy jellemezem talán a leghelyesebb szó hogy érzem, hogy van. Még annyi, hogy 2 napja fázom a paplan alatt is föleg a kezeim meg a lábam. Pm problémám van és pénteken emelte meg a doki 50ről 75re a letroxot de már az 50 letroxal ez a tünetem elmúlt.Tudom két esélyes de Ti mit gondoltok?
2016. ápr. 21. 10:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Mikor volt az utolso aktus? Vagy a peteeresed? Eltelt a peteeresed ota 8-12nap? Ha nem akkor lehetetlen h azt erezd, mivel, amig nem agyazodik be addig gyakorlatilag nem terhes a nő, ha igen (eltelt 12nap, ) akkor is iszonyu pici az eselye.hogy te azt erezd. Menzesz kimaradas utan 1-2 hettel lehet erezni.:) remelem nem utalsz most. :(
2016. ápr. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!