Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj lehet? Valaki járt már...

Baj lehet? Valaki járt már hasonlóképpen?

Figyelt kérdés
ma van a nemvárt napja.előző pénteken már halvány pozitivat teszteltem és hétfőre már elég erős volt.kedden voltam nődokinál de még nem látott semmit csak megvastagodott méhnyálkahártyát.visszarendelt holnapra,de párorája piliés után észrevettem enyhe barnásszínű folyást.. kb 2 orával ezelőtt pedig pár csepp vér is megjelent.azota semmi! Holnap ugyis kiderül mi lehetett ez..de már nagyon aggódok..
2016. ápr. 21. 14:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez sok minden lehet. Az, hogy még nem lát semmit, az normális és lehet, hogy csak hormonpótlásra van szükséges, ezért barnázol, de holnap mindenképp szólj erről.
2016. ápr. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!