Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan aki sokáig...

Van köztetek olyan aki sokáig nem tudta terhes? Esetleg sokáig nem mutatta ki a teszt? Járt már valaki hasonlóképpen mint én? Lentebb leírom a történetem.

Figyelt kérdés

Nekem múlthét pénteken kellett volna megjönnie, de nem jött meg. Akkor már egy hete fájt a derekam, és állandóan pisilni kellett, illetve azóta is. Szombaton délután görcsöltem, és pár darabka vmi jött ki pici halvány rózsaszín vérrel, de utána csak barnás folyásom volt. Nem véreztem, meg semmi. Vasárnap óta fájnak a melleim, megduzzadtak, mellbimbóim égnek, a hasam alja érzékeny. Kedden csináltam egy xepil mártogatós tesztet, de 5 percen belül nem jött ki második csík, így kidobtam holott azt hallottam van hogy csak akkor jön elő amikor már megszárad. Ma voltam orvosnál, egyelőre nem látott babát, de azt mondta ez lehet késői peteérésből korai terhesség. Hétfőn kell megismételni a tesztet. Volt valakinek hasonló? Miket tapasztaltatok?

Előre is köszönöm a segítséget!


2013. okt. 24. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Amíg a doki nem lát semmit addig nem lehet tudni mi is van! 50%,hogy terhes vagy, de egy hét késés után már ki kellene mutatnia a tesztnek a babát!
2013. okt. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én akkor tudtam meg mikor már mocorgott.addig ''menstruáltam''.akkor késett 2 napot teszt stb.csináltak hüvelyi uh-t akkor mondta a doki hogy jó nagy már a terhesség.elvileg agusztusba fogant,én novemberbe tudtam meg hogy babát várok.nem is gondoltam semmi terhességre mindig óvszerrel védekeztünk.de örültem neki .most 6 hós és imádom.
2013. okt. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia.Nekem,csak kimaradt menstruáció után 2 héttel mutatta ki a teszt a második csíkot,de a doki még akkor sem látta a babát az ultrahangon,majd csak 8 hetesen mutatkozott az ultrahangon a pici.tervezett baba volt,így már az elmaradt menstruáció első napjától minden nap csinálgattam a teszteket,de csak két hét után lett pozitív.
2013. okt. 25. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2013. okt. 25. 05:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!