Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbeeses vagy uj munkahely...

Teherbeeses vagy uj munkahely vagy mindketto?

Figyelt kérdés
Jelenlegi munkahelyemen tudni kell, csapatban-barati hangulatban dolgozom, sok utazas, sok felelosseg, keves fizuert, de a kozvetlen fonokommel szinte barati a viszonyunk, Jo ember. Nehany hete spontan elveteltem...elvesztettem a 8 hetes babankat :( azota csak arra gondolok hogy mikor tortenhet meg ujra a csoda...es lehetek edesanya...a napokban Tele lett a cipom a munkahelyi korulmenyekkel a regen halozodo serulesekkel...elkezdtem nezelodni...talaltam is egy helyet ahol nem sokkal ugyan de kb. 35-40e fttal tobbet kapnek nem kellene utaznom es a munkaidom os fix lenne...sajnos azon orlodok hogy nem tudom eldonteni hogy helyes e ha tervezett baba elott lepek le...az egyebkent baratsagos de szonyegalasopros sokproblemas munkahelyemrol... Nem tudom hogyan dontsek vagy mi segitse azt...sziven szerint irt a regi helyen varnek meg nehany honapot, irt legalabb tudom mire szamitsak. A masi helyen viszont tobb fizu es fix munkaido varna...nalatok mi nyomna latba?
2016. ápr. 21. 23:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

40e + azért elég sok.


Viszont ha komolyan tervezitek, hogy rögtön újra próbálkoztok, akkor ne válts munkahelyet. Az ott (új cégnél) dolgozókkal meg a többi jelentkezővel szemben sem lenne fair, hogy betöltöd az állást, miközben tudod (reméled), hogy pár hónapon belül elmész gyesre. És neked sem lenne jó. Ha tényleg ez a fő terv, akkor maradj a mostani helyeden, úgysem a karrieredre koncentrálsz egyelőre.

2016. ápr. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
0%

1. felveteted magad valahova (mindegy csak legyen munkahely, lehetőleg jól fizető)

2. gyorsan felcsináltatod magad, elmész gyesre

3. profit.

2016. ápr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
értettük az első hozzászóló írásából is, hogy mit tart elítélendőnek, kedves 2., nem kell illusztrálni
2016. ápr. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Igen...nem kell mocskoskdni...ha gatlastalan lennek, akkor mar Ott lennek...mert hivnak...de megfordult a fejemben..mert mostanaban a jelenlegi munkahelyemen sok a stressz es AZ is felemeszti AZ embert.

Viszont megfordult AZ is, hogy nem akarom "atverni" az uj munkaltatomat...

2016. ápr. 22. 04:31
 5/15 A kérdező kommentje:
Koszonom a normal is valaszokat :)
2016. ápr. 22. 04:31
 6/15 A kérdező kommentje:

Kedves ketteske. Ha valaki gyereket szeretne szibvol, van csaladja...rendezett hattere...nem hinnem hogy illik ra a felcsinaltatja magat kifejezes. Nem Baj,legalabb utotted a gyk szintjet.


*elnezest a hibakert a telefonom szorakozik velem...

2016. ápr. 22. 04:35
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
Alapesetben en is azt mondanam, hogy nem fair tervezett baba elott uj munkahelyre menni. Viszont tudom, milyen egy elhalt (6 honapos) terhesseg utan ujra egy baba utan sovarogni, es mindent megtenni azert, hogy ez minel elobb valora valjon. Es ha azt jelenti, hogy munkahelyet valtsak, hogy ne legyek stresszes, akkor megteszem. Kedves Kerdezo, jelen esetben merj onzo lenni. Sok sikert.
2016. ápr. 22. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
69%
Aha merjen önző lenni. Csak sokra megy vele, ha hamar teherbe esik, majd rögtön gyes után kirúgják, mert csalódtak a hozzáállásában.
2016. ápr. 22. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%
Én váltanék. Nem mindegy, hogy milyen idegállapotban fogan a kicsi, és a terhesség eleje is sorsdöntő. Ráadásul az sem biztos, hogy azonnal terhes leszel. A pénz sokat számít, ahogy az is, hogy ne legyél minden nap stresszes.
2016. ápr. 22. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
85%
Uj munkahely es varni par honapot a babaval.
2016. ápr. 22. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!