Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt valaki, aki azt mondta a...

Volt valaki, aki azt mondta a munkahelyén, hogy becsúszott a baba, pedig tervezték? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

2013. máj. 22. 12:56
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem egyiknél sem kérdezték meg milyen módon csináltuk a gyereket.

Szerintem még a legbunkobb fönök sem fog erre kitérni, hogyan is volt ez.

2013. máj. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tőlem kérdezték, elég sokan, hogy tervezett volt-e. Nem tudom miért, szerintem nem tudták rólunk elképzelni, hogy babát szerettünk volna. Hát persze, én sem reklámoztam a kantinban, hogy "már elkezdtünk próbálkozni a férjemmel". Miért is tettem volna? Ez a mi dolgunk. Én simán rávágtam, hogy igen, tervezett. Persze, hogy az, szerettünk volna már kisbabát. Én 26 vagyok, férjem 34, éppen itt az ideje. Sajnos a mai világban furcsaság, ha egy huszonéves nő babát akar, csak azt nem tudom miért...
2013. máj. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem kifejezetten a nagyfőnökre gondoltam,hanem a közvetlen felettesre,munkatársakra,ilyenekre,akikkel azért közvetlenebb viszonyban van az ember. Az én munkatársam 26évesen lett terhes,de nem voltak még házasok a párjával,hát tőle folyamatosan azt kérdezgették,hogy akarták-e,tervezték-e,illetve azt is,hogy nem akarnak-e összeházasodni.


Én nemrég múltam 23,albérletben élünk és nem vagyunk házasok,de majd' 6 éve együtt vagyunk és jól élünk,össze akarunk majd házasodni,lakásunk meg azért nincs még,mert nem akarjuk magas hitelbe verni magunkat,inkább spórolunk még.


Engem tuti ki fognak nézni :( Ha megmondom,hogy terveztük,akkor főleg :( Leginkább a 30év fölötti két karrierista nő,aki mindenkit fikáz,pedig állítom,ők is családra vágynak már...

2013. máj. 22. 13:39
 4/6 anonim ***** válasza:
Második válaszoló vagyok, nekem is vannak ilyen kollegináim, 30-on túl, vagy majdnem túl, esküvő, vagy komoly partner persze nincs, és mindegyik olyan féltékeny, irigy az ember boldogságára. Nem kell velük foglalkozni!
2013. máj. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Albérletben lakunk, szintén korodbéli voltam, mikor szültem. A párom fiatalabb. 3 hónapja költöztünk össze, mikor babás lettem, 8 hónapja voltunk együtt. Mindenki tudja, hogy nem tervezett baba, és senki nem tette szóvá, hogy miért nem házasodunk, miért nem előbb saját lakást veszünk, stb. Köszönjük, nekünk jó így.
2013. máj. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Én elmondtam,hogy terveztük,pedig a főnököm hosszú évekig próbálkozott gyermekáldással,de kiderült,hogy meddő...

Eszembe sem jutott mást állítani,mint ahogy volt.

2013. máj. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!