Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Márc.21-én volt mensim,28-30...

Márc.21-én volt mensim,28-30 között mozog a ciklusom. Mikor éerdemes tesztelnem? K

Figyelt kérdés

Tegnapelött már volt egy nega tesztem, de hátha mégis...

Kérlek segítsetek


2016. ápr. 22. 07:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Holnap tesztelj újra, reggeli első vizeletből.
2016. ápr. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A leirtak alapjan aprilis 4 v 6an volt peteeresed. Ra 14 napra elvileg kimutatja a teszt. Viszont ha kesik, meg mindig van remeny, ugyanis egyaltalan nem biztos, h valoban akkor volt peteeresed, lehet kesobb. Reggeli homersekletet nem mertel? Azzal meg lehet utolag allapitani az ovulacio napjat es h egyaltalan bekovetkezett-e. Mindenesetre, ha a tovabbiakban is kesik, 2 napota tesztelj. Remeljuk a legjobbakat :)
2016. ápr. 22. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem írni,hogy elég sokat iszom napkozben, tobbnyite tiszta vizet és zöldteát. Ez befolyásolja a tesztet,hogy milyen hamar mutatja ki? Köszi a választ
2016. ápr. 22. 08:16
 4/8 A kérdező kommentje:
Kösyi szépen, megpróbálom még két nap múlva, a hömet nem mértem,azt sem tudom alapból mennyi :(
2016. ápr. 22. 08:17
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha nagyon korai terhességről van szó és viszonylag picit hosszabb ciklusról (ha azt nézzük, hogy nálad akár 30 napos is lehet), akkor igen is számít a vizelet koncentráltsága. És ha te különböző teákat fogyasztasz és sok folyadékot iszol, akkor annak eredményeképpen nem lesz túl koncentrált a vizeleted, innentől fogva ha terhes is vagy, még annyira minimális a HCG szint a szervezetben, ami megjelenik a vizeletben, hogy nem igen fogja mutatni még a teszt.

Szóval tényleg érdemes koncentrált vizeletből csinálni, vagyis amikor órákon keresztül nem voltál mosdóban. Vagy akár 1-2 napra simán fel is függeszthetnéd mondjuk a zöld tehát, hátha úgy.

2016. ápr. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Megpróbálom visszafogni a folyadékbevitelt, bár nagyon kéri a szervezetem. De igazad van. Szerintem két nap kihagyom a teákat meg hasonlókat, éa utána tesztelek.
2016. ápr. 22. 08:25
 7/8 anonim ***** válasza:
Reggeli első vizeletből teszteltél egyáltalán? Mert ha sokat iszol sokáig lehet negatív a teszt napközben. A reggeli pisi koncentráltabb.
2016. ápr. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen reggeliböl teszteltem
2016. ápr. 22. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!