Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha juni 5én volt az ovum,...

Ha juni 5én volt az ovum, mikor érdemes először tesztelnem? Rendsertelen a ciklusom, nem tudom mikor kéne megjönnie.

Figyelt kérdés
10es erősségű tesztem van itthon!köszi
2011. jún. 14. 12:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
szerintem az ovu utáni 2 héttel már lehet tesztelni mert 6-12 nap a beágyazódás
2011. jún. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:

Ha júni 5.-én volt ovud, akkor pontosan tudod mikor kellene megjönnie... általában 14 nap a luteális fázis, tehát neked kb. 19.-én, vagyis majd most vasárnap környékén lenne esedékes a mensid. Előtte nem is érdemes tesztelni.

Honnan tudod, hogy 5.-én volt ovud?

2011. jún. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
Ha pozitiv ovu teszted lett, akkor biztos, hogy 19.-én kell megjönnie. Akkor már tesztelhetsz.
2011. jún. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim válasza:
Tapasztalataim alapján a 25-ös erősségű tesz kimutatná már csütörtök-péntek magasságában, bár még csak halványan. Has türelmes vagy, és szinte biztosat akarsz tudni, akkor vasárnap tesztelj.
2011. jún. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

5havonta mensizek kb...szóval nagyon kuszák a ciklusaim pcom van.

clostis hónapom van,4én éreztem hasszurkát és pozitiv lett az ovuteszt is,innen gondolom(remélem) hogy volt ovum akkor 5én másnap ugye.

os, a hétvégén ha nem jön meg csinálok egy tesztet,addig türelmetlenkedek...:)))

2011. jún. 14. 20:16
 6/25 anonim ***** válasza:
ÉN 8 HÓNAPIG NEM MENSIZTEM :) UTÁNA KAPTAM CLOSTILBEGITET, EZ A 4. HONAPOP. ÉN 22.-ÉRE NEM VÁROM.MAJD IRD MEG MI LETT.
2011. jún. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
rendicsek,megirom:)
2011. jún. 16. 22:15
 8/25 A kérdező kommentje:

jézusom, jézusom, ma teszteltem, és pozitiv....váááá

bár amig a doki meg nem erősiti majd nem merem elkiabálni...:)

2011. jún. 17. 08:49
 9/25 anonim ***** válasza:

halk gratuláció de ez szerintem már biztos :) majd dokinál ha voltál mindenképp írj :)

Remélem msot nekem is összejött a baba nekem juni 3-án votl pém és rá 7-8 napra volt vérfoltom ami eddig soha nem volt

2011. jún. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Szia. Gratula babához. :) Én vagyok aki írta fentebb, hogy 80 hónapig nem mensizett. Ez volt a 4. clostylbegitet hónapom, szerdára nem várom, de már MA ERŐS POZITIVAT TESZTELTEM.... :):):):):):)
2011. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!