Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen vitamint szedjek a...

Milyen vitamint szedjek a fogantatás-megtapadás elősegítéséhez? Hallottam itt sok félét, kinek mi vált be?

Figyelt kérdés
pl E-vitamin?Az megtapadáshoz, vagy ilyesmi!Vannak tapasztalaitok? Mit érdemes szedni?
2016. ápr. 22. 12:19
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
e vitamint, palástfűt és cickafarkfű teát egy időben kezdtem. nem tudom melyik használt mert azonnal sikerült a terhesség ahogy elkezdtem :) előtte 6 hónapig próbálkoztunk
2016. ápr. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

woww de jó ilyet olvasni :)

Gratulálok és köszönöm :)

2016. ápr. 22. 12:31
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezt így mindet egyszerre szedted?
2016. ápr. 22. 12:32
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
én előre szedtem folsavat, D3 vitamint (ez segiti a beágyazódást) és barátcserjét. Eddig 2 napja késik reménykedek :)
2016. ápr. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Nagyon szorítok Neked!
2016. ápr. 22. 12:36
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok. igen, e vitamint ovulációig (ovu után úgy tudom nem szabad), citromfű teát napi egyszer délután éhgyomorra, szintén ovuig, a palástfűt pedig ovu után éhgyomorra
2016. ápr. 22. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Barátcserjét szedtem a progeszteronhiáynomra (normál ciklussal nem szabad szedni), d-vitamint, vasat, e-vitamint, c-vitamint folsavat és terhesvitamint szedtem. Ezek közöl az e-,c-vitamint, barátcserjét elhagytam a pozitív tesztnél (utolsó sikeres ciklusban kezdtem el a vasat és d-vitamint)
2016. ápr. 22. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!